CrokoClub Forum Index

Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Croko prej Thu Sep 25, 2008 10:20 pm

CrokoClub Ju uron mire se ardhjen ne faqen tone,dhe nga ana e gjithe staffit,dhe e te gjithe antarve ju urojme te keni nje kohe te kendshme mes nesh.

Te gjithe antaret e ri qe jane regjistruar ne forum mund te bejne pershendetjen e tyre tek kjo tema.
Ose mund te hapin temen personale duke pershendetur bashkruesit e ksaj faqje.
Te gjithe jane te mire pritur ne kte site,ku mund te kaloni nje kohe te bukur,te qete midis shqiptarve qe shkruajne nga te gjitha anet e planetit.

Nga momenti qe jeni regjistruar do keni llogarine tuaj personale,qe te keni mundesine te perpunoni
Profilin tuaj, te hapni temat tuaja ne Forum ato qe keni vete deshire te bisedoni me te tjeret.
Pervec asaj mund te vendosni fotografite tuaja tek Gallery qe eshte vetem dhe vetem per antaret e Sitit.


Per te gjithe ato qe rregjistrohen per here te pare ne Forume,dhe nqs do keni ndonje problem me regjistrimin ose me cdo lloj prb,mund te kontaktoni me Administratoret e Faqes te cilet gjinden gjithmone aty per tju ndihmuar.


Edituar për herë të fundit nga Croko në Mon Nov 03, 2008 4:48 pm, edituar 2 herë gjithsej
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se ju gjeta

Mesazh nga hi all prej Fri Sep 26, 2008 1:42 pm

pershendetje Very Happy

hi all
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Leon prej Sun Oct 05, 2008 3:10 pm

erdha une ng jeni ju Smile
Leon
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga MooN prej Mon Oct 06, 2008 8:28 am

persh all

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 07, 2008 10:24 pm

Pershendetje Smile
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Durresaku_20 prej Wed Oct 08, 2008 2:42 pm

lool Razz po ju nuk jeni user te rinje mer Razz se kjo tem esht per te rinjt Razz placit ne vend Razz ishalla Very Happy
Durresaku_20
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 32
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Oct 09, 2008 1:35 pm

po do njifemi me mire pra mo Very Happy edhe ne te vjetrit Very Happy
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Durresaku_20 prej Fri Oct 10, 2008 2:58 pm

Razz po mi mir e ke ti Razz
Durresaku_20
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 32
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Elis Duraj prej Sat Oct 11, 2008 7:31 pm

tungjatjeta o njerez! un i ri jam po spo mar vesh asgje nga ky forumi.....
Elis Duraj
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 32
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Oct 12, 2008 10:26 pm

sarandjoti^it^klandestine mire se erdhe dhe kalofsh sa mire,dhe nese ke ndonje pyetje me kontakto mua me pm.
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga zip0 prej Mon Oct 13, 2008 11:13 pm

pershendetje te ALL
zip0
zip0
Apextos
Apextos

Male Numri i postimeve : 11
Age : 42
Registration date : 13/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 14, 2008 12:22 pm

zip0 Pershendetje dhe ty Smile
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Leon prej Wed Oct 15, 2008 2:42 pm

mir se erdhe zip0
Leon
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga jona prej Wed Oct 15, 2008 11:07 pm

mir se erdhe kalo bukur
jona
jona
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 46
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga davidi prej Tue Oct 28, 2008 6:27 pm

PERSHENDETJE

davidi
I Ri
I Ri

Numri i postimeve : 6
Registration date : 28/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga davidi prej Tue Oct 28, 2008 6:28 pm

MERSE ERDHET
TE JESH ALBANIAN ESHTE NICE

davidi
I Ri
I Ri

Numri i postimeve : 6
Registration date : 28/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Croko prej Tue Oct 28, 2008 7:11 pm

davidi shkruajti:PERSHENDETJE

mir se erdhe dhe uroj te kalofsh sa me bukur

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 28, 2008 9:18 pm

Davidi mire se erdhe
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga adela prej Tue Oct 28, 2008 11:36 pm

qetesi ore pupupupupuppupupu
adela
adela
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 47
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga ELIN prej Fri Oct 31, 2008 6:25 pm

davidi e gjete rrugen me ne fund lal?
mireserdhe dhe kalo sa me bukur ne shoqerin ton
ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Petrit prej Sun Nov 02, 2008 12:37 pm

Mire se ju gjeta popull
Nje pershendetje dhe nga une ne kte faqe te lezecme..
Kalofshi mire
Petrit
Petrit
Bisha
Bisha

Male Numri i postimeve : 58
Registration date : 02/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Croko prej Sun Nov 02, 2008 2:10 pm

mir se erdhe Petrit shoku !

paske erdhe mer njesh dhe ti ktu !!

kalofsh sa me bukur e bofsh sa me shum qe
f Cool cheers

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Nov 02, 2008 6:57 pm

Petrit mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire Smile
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Nov 03, 2008 12:12 am

Bofshe Qef Petrit Dhe Uroj Ta Kalosh Mire Kohen E Lire Ketu Mes Nesh Smile
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga MooN prej Mon Nov 03, 2008 12:36 pm

Welcome

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi