CrokoClub Forum Index

Pershendetje

Shko poshtë

Pershendetje

Mesazh nga Avokati prej Fri Oct 10, 2008 8:37 pm

Pershendetje te gjitheve qe jeni ne kete forum,une jam avokati nga tr ,dhe pershendes te gjithe ato qe jan ne kete forum ju uroj sa me shume pare dhe sa me shume sex per te gjithe ju,dhe nje fundjav sa me te bukur per ju,sa me shume harmoni dhe kalofshit sa me mir ne kete forum dhe nje her pershendetje per te gjithe qe jan ketu.noten lol!

Avokati
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 12
Registration date : 26/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 14, 2008 12:21 pm

Avokati mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire ktu:)
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Profesori_Qorr prej Tue Oct 14, 2008 7:22 pm

avokati sta pasken dhene ty ceshtjen fazllic Razz

Profesori_Qorr
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 15
Age : 34
Location : Kine
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Croko prej Tue Oct 14, 2008 9:02 pm

Avokati mir se erdhe man e uroj te kalofsh sa me bukur !!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi