CrokoClub Forum Index

Pershendtje te gjithve

Shko poshtë

Pershendtje te gjithve

Mesazh nga jona prej Sun Oct 12, 2008 2:09 pm

pershendetje te gjithve nga un jona
avatar
jona
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 46
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendtje te gjithve

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Oct 12, 2008 10:27 pm

Jona mire se na erdhe kalofsh sa me mire Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendtje te gjithve

Mesazh nga Croko prej Mon Oct 13, 2008 5:13 pm

jona shkruajti:pershendetje te gjithve nga un jona


Jona mir se erdhe naqe Smile

jam vonu pak te pershendes, po si e din dhe vet na shkodrant e kena zakon ambelsinen me lon per ne fund Smile

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendtje te gjithve

Mesazh nga jona prej Mon Oct 13, 2008 8:10 pm

hahahahaha pa pa mar croko pershendetje edhe ty edhe urime per forumin puc
avatar
jona
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 46
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendtje te gjithve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi