CrokoClub Forum Index

Pse hyni neper Forume?

Shko poshtë

Pse hyni neper Forume?

8% 8% 
[ 1 ]
58% 58% 
[ 7 ]
17% 17% 
[ 2 ]
17% 17% 
[ 2 ]
 
Totali i votave : 12

Pse hyni neper Forume?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 14, 2008 12:49 pm

Pse hyni neper Forume na i tregoni pak Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse hyni neper Forume?

Mesazh nga Elis Duraj prej Tue Oct 14, 2008 8:56 pm

nje nga arsyet eshte per te kaluar kohen e lire
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 32
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse hyni neper Forume?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 14, 2008 11:14 pm

sarandjoti^it^klandestine siper postimit tim ke nje kuti ku munt te votosh Wink se e di qe nuk i njeh mire forumet po te ndihmoj pak Wink klm
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse hyni neper Forume?

Mesazh nga Chaos prej Tue Oct 14, 2008 11:34 pm

Per ate qe hy une Ronce,se ke vu ne list.. Cool

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse hyni neper Forume?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 14, 2008 11:42 pm

Paguhesh Razz:P
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse hyni neper Forume?

Mesazh nga Chaos prej Wed Oct 15, 2008 12:01 am

Laughing Jo..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse hyni neper Forume?

Mesazh nga Elis Duraj prej Wed Oct 15, 2008 12:30 am

thnx tironce! ua kam iden po si kushtoj shum koh ktyre gjerave ndaj Wink nejse te kam ty un ktu per cdo gje do te pyes dhe po gbova korigjom Smile Wink
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 32
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse hyni neper Forume?

Mesazh nga Leon prej Wed Oct 15, 2008 2:37 pm

vetem te kaloj kohen e lire !!
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse hyni neper Forume?

Mesazh nga Mistrece prej Wed Oct 29, 2008 6:10 pm

Per te krijuar shoqeri virtuale....
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse hyni neper Forume?

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 3:47 pm

Une Hy Per Dy Gjona Per Te kaluar Kohen E Lire , Per Te Krijuar Shoqeri Virtuale Dhe Per Te Diskutuar Per Tema Te Ndryshme.
Upssssssssssssss Me Dolen Tre Gjona Jo Dy Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse hyni neper Forume?

Mesazh nga Emi prej Sun Nov 02, 2008 6:00 pm

Thjesht me pelqen te nderoj mendime me njerez te ndryshem....
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse hyni neper Forume?

Mesazh nga MooN prej Sat Nov 29, 2008 2:45 pm

Me shum per te kaluar kohen e lir dhe per te lexuar sepse neper forume ka materjale interesante .

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse hyni neper Forume?

Mesazh nga Chaos prej Mon Dec 01, 2008 12:19 am

Une s`hy neper forume.. Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse hyni neper Forume?

Mesazh nga Petrit prej Sun Dec 07, 2008 5:55 pm

per te kaluar kohen e lire
avatar
Petrit
Bisha
Bisha

Male Numri i postimeve : 58
Registration date : 02/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse hyni neper Forume?

Mesazh nga Beko prej Mon Dec 08, 2008 1:05 pm

per te kaluar kohen e lire dhe per tu argetuar Very Happy

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse hyni neper Forume?

Mesazh nga meli prej Fri Jan 02, 2009 1:16 pm

per te biseduar pak per tema te ndryshme

dhe sepse ktu kuptohen shum gjera nga nje njeri

meli
Bukuroshe
Bukuroshe

Numri i postimeve : 7
Registration date : 24/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse hyni neper Forume?

Mesazh nga JoKeR prej Mon Jan 05, 2009 6:33 pm

per tia kaluar sa me mire . Per Te kaluar kohen e lire dmth

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse hyni neper Forume?

Mesazh nga Beko prej Sat Jan 10, 2009 3:37 pm

per te bo qef heheh Very Happy

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse hyni neper Forume?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi