CrokoClub Forum Index

Mosha ideale per tu martuar.

Shko poshtë

Cila eshte mosha ideale per tu martuar

5% 5% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
21% 21% 
[ 4 ]
11% 11% 
[ 2 ]
11% 11% 
[ 2 ]
37% 37% 
[ 7 ]
15% 15% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 19

Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 14, 2008 12:53 pm

Cila eshte mosha ideale per tu martuar...dhe a ka nje mosh ideale?
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga Durresaku_20 prej Thu Oct 23, 2008 3:59 pm

un kam Votu ne 22-24 per tu martu sepse Razz me kalimin e kohes bon cun ene te rritet ene e shef si shok ene jo si cun Razz Very Happy
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga kapo prej Thu Oct 23, 2008 6:57 pm

mosha ime qe mendoj se njeriu esht me i pjekur 30 - 40

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Oct 24, 2008 12:11 am

Un mendoj se njeriu duhet te jet i pjekut kur te mari vendime te tilla tani ndonje mosh ideale nuk besoj se ka por them mbas 28.
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga sara prej Fri Oct 24, 2008 1:43 pm

Berti po te marrin moshen e pjekuris se meshkujve ju gjithmone jeni me vonese opo jo??? Ju goca si mendoni ? meshkujt sa do te picen marrin gjiro me me vonese se femra prandaj une jam me shume dakort me tirancen aty nga mosha 30 .Respekte
avatar
sara
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 51
Registration date : 06/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga Croko prej Fri Oct 24, 2008 10:03 pm

sara shkruajti:Berti po te marrin moshen e pjekuris se meshkujve ju gjithmone jeni me vonese opo jo??? Ju goca si mendoni ? meshkujt sa do te picen marrin gjiro me me vonese se femra prandaj une jam me shume dakort me tirancen aty nga mosha 30 .Respekte

pershndetje nje her

po une rreziku skam than gja pastaj ti e di se une e kam mas 30 vjec ate mendje .)


meshkujt piqen me vonese naqe Laughing Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga sara prej Sat Oct 25, 2008 10:33 am

Silivia kur te kuptosh cfare ke shkruar ne thuaj edhe ne te lutem xaxaxaxa.
avatar
sara
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 51
Registration date : 06/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga Elis Duraj prej Sun Oct 26, 2008 12:12 am

persh te gjitve! martes hmmmm valli sdi cte them mosh ideale ska! un mendoj se martesaa svaret nga mosha po nga personi qe ke vendos te kalosh jeten. klm te gjith
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 31
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga silvia prej Sun Oct 26, 2008 10:22 am

SARA sorry ylli,ajo ishte pergjigjja ime per kete teme.

silvia
E Re
E Re

Female Numri i postimeve : 4
Age : 26
Registration date : 25/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Oct 26, 2008 4:58 pm

sarandjoti^it^klandestine jam shum dakort sepse personi ka me shum rensi per gjithshka por
te arrish te gjesh personin duhet te kesh dhe nje far moshe te pakten mos jet dashuri e adoleshences dhe sic dihet nga shkena mashkulli del nga adoleshenca mbasi mbush 25 vjec Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga Lorena prej Mon Oct 27, 2008 9:09 am

Mendoj se qe nga moshes 26-30vjec personi eshte i gatshem per martese pasi aventurat e shumta i ka perjetuar.
avatar
Lorena
Bukuroshe
Bukuroshe

Numri i postimeve : 19
Registration date : 26/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga sara prej Mon Oct 27, 2008 11:54 am

xaxaxaxa Silvia ti qenke mire motra me pak fjale nuk do merremi vesh po ajo qe shkruan ti do te thote dhe shume nese eshte ajo cfare mendoj une por ti je shtet !! je pa komente bye
avatar
sara
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 51
Registration date : 06/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga MIRI_BMW prej Mon Oct 27, 2008 5:16 pm

te them te dreten mosha me e mire dhe me e bukur per tu martuar eshte 25 deri ne moshen 30 e shumta.por te kesh kaluar aventurat e jetes dhe te vendosesh per ate qe do:P[b][b]
avatar
MIRI_BMW
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 45
Age : 33
Location : GR
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga Leon prej Mon Oct 27, 2008 8:33 pm

une mendoj mosha me mire esht 30 -35 mendimi im personal ky pa i ardhe keqe njeriut

mendoj se esht mosha me mire sepse je me i pjekur e i shikon gjerat me serjozisht
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Oct 28, 2008 12:18 pm

Per mendimin tim nje moshe qe do i afrohej asaj ideales per tu martuar do ishte 28 - 30 , them se ne kete moshe duhet te keshe vene disa gjera ne vije per jeten dhe krijimi i nje familje do ishte dicka qe do te plotesonte korrnizen e ditve te tua dhe do te bente edhe me te pergjegjshem per hapet qe do hidhje me tej.
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga davidi prej Tue Oct 28, 2008 6:38 pm

MARTESA ESHTE MIRE TE BEHET NE MOSHEN 18 VJEQE SE ATEHERE JE NE KULMIN SESKIT

davidi
I Ri
I Ri

Numri i postimeve : 6
Registration date : 28/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 28, 2008 9:21 pm

Po pse per sex martohet robi ore se na habise fare :S
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga ELIN prej Tue Oct 28, 2008 11:55 pm

PRSH ALL PO SHIKOJ ME VEMENDJE TE GJITH KETO QE KENI SHKRUAR JU PER MOSHEN E MARTESES DHE DESHA TE SHTOJA DICKA NGA ANA IME PAK A SHUME TE NJEJTIT MENDIM ME JU JAM VETEM SE THEM QE PER MUA ESHTE ME MIRE NGA 26 DERI NE 28
SE ME VON STE THERRET FEMIJA BABA POR O GFJYSHI ME NXIRR NJE XHIRO hahahhahhahaa SHAKA E
MARTESEN PAK A SHUME NUK E BEN SIC DESHIROJM NE OSE ME MIRE SIC NE E KEMI MENDUAR AJO NGANJEHER VJEN ATJE KU SE PRET
EP SHUME FOLA :p RESP PER TE GJITH DHE MOS U NXITONI PER MARTES :p
avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga natalia prej Wed Oct 29, 2008 12:07 am

mosha ideale per tu martuar eshte aehere kur je gati gjithsesi jo para28 :arrow:

natalia
E Re
E Re

Numri i postimeve : 1
Registration date : 29/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga Emi prej Wed Oct 29, 2008 12:17 am

MENDOJ SE MOSHA IDEALE ESHTE PAS TE 30 DHE PAS BASHKEJETESES!!!! c'rendesi ka kur je me personin e duhur, martesa vec nje cop leter eshte...
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Oct 29, 2008 1:39 pm

Ky postim i Emit me pelqeu Very Happy martesa vetem nje cop leter eshte Smile rensi ka te kesh ne krah njeriun e duhur ate gjysmen tjeter qe te plotson.
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 3:50 pm

Bashkohem Me Mendimin E Parafolses Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga MooN prej Tue Nov 04, 2008 4:58 pm

Mendoj se ska nje moshe te caktuar qe kaq vjece esht ideale per tu martuar .
Un personalisht pa mbaruar shkollen dhe arritur ato qellime qe i kam ven vetes nuk martohem ,sepse sdua te jem e varur nga askush dhe te pres gjithcka nga burri .C'do njeri kur te mari vendimin per tu martuar duhet te jet i sigurt ne vetvete .

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga Petrit prej Sun Dec 07, 2008 5:58 pm

28 me 30 mendoj unde

esht mosha me e mire te martohesh sepse je me i bindur per ate qe kerkon ne jete i shikon gjerat me me serjozitet Wink
avatar
Petrit
Bisha
Bisha

Male Numri i postimeve : 58
Registration date : 02/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha ideale per tu martuar.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi