CrokoClub Forum Index

Cfare eshte dashuria per ju?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Cfare eshte dashuria per ju?

80% 80% 
[ 12 ]
7% 7% 
[ 1 ]
13% 13% 
[ 2 ]
 
Totali i votave : 15

Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 14, 2008 12:54 pm

Cfare eshte dashuria per ju?
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga aktori-rome prej Tue Oct 14, 2008 1:42 pm

dashuria esht ndjernje esht dicka qe njeriu nuk mund te rri dot pa te por esht ndjenja qe jep shum vuajtje kur nuk esht reciproke nga te dyja palet,dashuria esht gjeja me e bukur qe nje njeri mund te provoi,esht fuzioni i dy personave qe bashkohen dhe behen nje trup nje mendje nje shpirt i perkryer.un ju uroi te gjithve qe ta gjeni njeriun e jetes tuaj.un akoma se kam gjetur!!!!!!!!!
avatar
aktori-rome
I Ri
I Ri

Male Numri i postimeve : 28
Age : 31
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 3:52 pm

Ndjenj Eshte Dhe I ka Vdek Nona Keti Muhabeti Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga ELIN prej Sun Nov 02, 2008 5:07 pm

ahhhhhhh ndjenje eshte dhe madhe
kush dashuron kupton se ca eshte
Devil^-_-^Boy per zotin i ka vdek nona se nuk e lun topi
avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga Emi prej Sun Nov 02, 2008 5:52 pm

Dashuria eshte nje ndjenje e vecante qe ua merr mendtë atyre që i kanë dhe ua jep atyre që nuk i kanë
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga MooN prej Sat Nov 29, 2008 2:47 pm

Normalisht ndjenje

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga Croko prej Sat Nov 29, 2008 3:22 pm

dashuria per mua esht ajo gjo qe llurohet pa kusht...

mendoj se esht ndjenje

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga kapo prej Sat Nov 29, 2008 5:07 pm

love is love....

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Dec 01, 2008 12:45 am

ehhhhhhhhh
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Dec 01, 2008 12:50 am

Ahhhhhhhhhhh Razz
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga MooN prej Tue Dec 09, 2008 3:26 pm

Yeahhhhhhhhhhh

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga JoKeR prej Tue Dec 09, 2008 7:44 pm

edhe per menimin tim ndjenj esht

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga meli prej Fri Jan 02, 2009 12:58 pm

ok flasim per dashurin
kjo eshte nje gje shum delikate
nuk eshte e thjesht te shpjegosh ca eshte dashuria
sepse dashuria eshte gjithckaper njerezit
eshte nje ndenj qe te gjith (primo o poi avrano dentro di se)
è una cosa che include grandi e piccoli
è una cosa meravigliosa che ti travolge ed
una volta che ci sei dentro è deficile uscirne poichè essa è immensa e senza fine.l'amore è una cosa da provare nn si puo spigare a parole perche è una cosa veramente bella che ti fa sentire tutte quelle sesazioni che nn hai mai sentito prima

meli
Bukuroshe
Bukuroshe

Numri i postimeve : 7
Registration date : 24/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Jan 03, 2009 3:19 am

meli nje kritik nga un Wink fol SHQIP
dhe nje pyetje sa kohe ke ne it?nese je ne it
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga MooN prej Sat Jan 03, 2009 2:57 pm

Se di akoma ca eshte dashuria kur ta zbuloj do jua them Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga JoKeR prej Sat Jan 03, 2009 9:10 pm

meli shkruajti:ok flasim per dashurin
kjo eshte nje gje shum delikate
nuk eshte e thjesht te shpjegosh ca eshte dashuria
sepse dashuria eshte gjithckaper njerezit
eshte nje ndenj qe te gjith (primo o poi avrano dentro di se)
è una cosa che include grandi e piccoli
è una cosa meravigliosa che ti travolge ed
una volta che ci sei dentro è deficile uscirne poichè essa è immensa e senza fine.l'amore è una cosa da provare nn si puo spigare a parole perche è una cosa veramente bella che ti fa sentire tutte quelle sesazioni che nn hai mai sentito prima
ua ca shpjegimi ..
uau bravo;)Wink

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 12:15 am

MooN po si tip ndjenje eshte kam degjuar un Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga Croko prej Sun Jan 04, 2009 10:49 am

DOMETHON se ke provu e Razz:P:P

gjynaf tan ajo femer ska ndje akoma po e ka me te thanur Razz:P:P:Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 11:10 am

Laughing ronce

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga JoKeR prej Sun Jan 04, 2009 2:09 pm

TiRoNcJa shkruajti:MooN po si tip ndjenje eshte kam degjuar un Razz
Razz:P:P:P:P:P;P:P

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 3:25 pm

Croko shkruajti:DOMETHON se ke provu e Razz:P:P

gjynaf tan ajo femer ska ndje akoma po e ka me te thanur Razz:P:P:Laughing


po tan qat ndjejn me te thanun e kam Very Happy po do e provoj se kam kohe boll Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga Chaos prej Sun Jan 04, 2009 3:32 pm

Dashuria,dhe Budallalleku,
njesoj jane..thjesht shkruhen ndryshe.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 3:34 pm

Dmth jan te njejtat mendon ti? vetem nje budalla munt te dashuroj ?se mos keqkuptohem un amon se kam icik si probleme me gjuhen Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga Chaos prej Sun Jan 04, 2009 3:35 pm

Kur se di nje valle mos i hy Ronce,rri ule me mire Very Happy

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 3:37 pm

me mire te pyes te hap pak orizontin sesa te rri ul si qullse nuk rri dot sme zen veni
dhe sa per valle i di mire tana Wink
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte dashuria per ju?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi