CrokoClub Forum Index

Paris Hilton presidente e Shqiperise!

Shko poshtë

Paris Hilton presidente e Shqiperise!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 14, 2008 11:30 pm

Pasi Paris Hilton publikoi lajmin se do te kandidonte per presidente të SHBA-ve. Lajmi mori dhenë edhe në agjencitë e huaja dhe kjo deshirë e madhe e Hilton tani ka marre permasa te reja.
Paris Hilton presidente e Shqiperise!

Keshtu publikonte sajti i njohur humoristik The Spoof, sipas te cilit, trashëgimtarja e hoteleve “Hilton”, duke qënë se nuk pati sukses per t’u perzgjedhur si kandidate per postin e presidentes në Shtetet e Bashkuara, do të synoje pallatin presidencial në Shqiperi. Asaj i duhet vetem nje zëvëndespresidente, por duke qënë se Sara Palin nuk mund te kontaktohet pasi eshte e zene me fushaten ne SHBA, Paris Hilton ka perzgjedhur si zevendespresidente te Shqiperise nje tjeter yll te skenes, pikerisht kengetaren Britni Spears.

Sipas “The Spoof”, nuk do te shkoje shume qe presidentja e Shqiperise Paris Hilton, ta ngjyrose Tiranen në ngjyre roze, por edhe me pulla te kuqe dhe jeshile. Nuk dihet se pse i jane referuar pikerisht Shqiperise publikuesit e ketij informacioni, kur dihet qe Shqiperia eshte republike parlamentare dhe jo presidenciale si SHBA ku Presidenti zgjidhet drejtpërdrejt nga Populli.
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Paris Hilton presidente e Shqiperise!

Mesazh nga StRaNgEr prej Fri Oct 31, 2008 11:19 pm

Tironcja po ndoshta i jane referuar shqiperise per katin e thjesht se ne dime ta dallojme me mire bukurine tek nje femer e tek ajo do mendonim qe brenda asaj bukurie qendron dhe zgjuarsia dhe do ja jepnim voten Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi