CrokoClub Forum Index

Kush Loz Sot ("futboll")

Shko poshtë

Kush Loz Sot ("futboll")

Mesazh nga Chaos prej Wed Oct 15, 2008 12:21 am

Kush loz sot ("futboll")

Ktu mund te vendosni cdo ndeshje qe behet ne te njejten dite qe do postoni ne gjithe boten..
Si kampionate,si dhe ndeshje miqsore.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush Loz Sot ("futboll")

Mesazh nga MooN prej Tue Nov 04, 2008 4:45 pm

Chelsea -Roma Very Happy

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush Loz Sot ("futboll")

Mesazh nga Chaos prej Wed Nov 26, 2008 8:35 pm

Champions League - Group A
19:34
20:45 Bordeaux ? - ? Chelsea
20:45 CFR Cluj ? - ? AS Roma
Champions League - Group B
19:34
20:45 Anorthosis ? - ? Werder Bremen
20:45 Inter Milan ? - ? Panathinaikos
Champions League - Group C
19:34
20:45 Shakhtar Donetsk ? - ? Basel
20:45 Sporting Lisbon ? - ? Barcelona
Champions League - Group D
19:34
20:45 Atletico Madrid ? - ? PSV Eindhoven
20:45 Liverpool ? - ? Marseille

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush Loz Sot ("futboll")

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi