CrokoClub Forum Index

Makina Juaj e Preferuar..

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: Makina Juaj e Preferuar..

Mesazh nga JoKeR prej Sat Jan 10, 2009 11:05 pm

Beko shkruajti:Croko ma le naj xhiro ket Seal Leon Cupra Razz


ATe E Vendosi chaos dhe jo Croko Wink

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Makina Juaj e Preferuar..

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 11, 2009 4:15 pm

Audi ..

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Makina Juaj e Preferuar..

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 11, 2009 4:38 pm

Beko shkruajti:tironsja po ce do ate Q7 se eshte bo Q7 si Benz 240 hehehe Razz


Ktu vallai nuk kam bysh me e majt shum po dhe ne tr nja 2 cop kam par kshuqe mos ja fut kot Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Makina Juaj e Preferuar..

Mesazh nga JoKeR prej Sun Jan 11, 2009 6:46 pm

TiRoNcJa shkruajti:
Beko shkruajti:tironsja po ce do ate Q7 se eshte bo Q7 si Benz 240 hehehe Razz


Ktu vallai nuk kam bysh me e majt shum po dhe ne tr nja 2 cop kam par kshuqe mos ja fut kot Razz

Razz:P:P:P:P:P:P:P

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Makina Juaj e Preferuar..

Mesazh nga JoKeR prej Sun Jan 11, 2009 6:49 pm


_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Makina Juaj e Preferuar..

Mesazh nga AlbWhiteShark prej Sat May 30, 2009 1:04 pm

Makine skam pas naj here..
Por kam ca Varka ne fund te detit,qe jan mbyt Laughing Laughing !!
avatar
AlbWhiteShark
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 29
Age : 36
Registration date : 15/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Makina Juaj e Preferuar..

Mesazh nga Leon prej Sat May 30, 2009 8:56 pm

bmv x6 Very Happy

kete do marr po te fitoj llotarin Laughing
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Makina Juaj e Preferuar..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi