CrokoClub Forum Index

Mirupafshim

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Mirupafshim

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Oct 15, 2008 11:38 am

Mos harroni te na pershendesni kur dilni nga forumi Wink
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga Leon prej Thu Oct 16, 2008 8:42 pm

shnet TiRoNcE Smile
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Oct 17, 2008 3:59 pm

Ika dhe un Klm te gjith Mirup.
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga Durresaku_20 prej Fri Oct 17, 2008 5:05 pm

ajde pra Razz ika njer un kalofshit mir Razz edhe perse skisha kohe me fol Razz ska gjo besoj Razz ciao ciao kalofshit mir ju online
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Oct 20, 2008 11:34 pm

Durrsaku vetem me then pacim kishe ardh e Very Happy ade pap me fuj mu tao tao Very Happy

Klm te gjithve ika dhe un.
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga Durresaku_20 prej Wed Oct 22, 2008 8:38 pm

hahahahahahah vdeksh mi Tilonce Very Happy jo mi por portoja me shkrujt Razz pranaj nesej
Ajde kalofshit mir Very Happy
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Oct 24, 2008 12:23 am

Naten nga un nani nani tashi Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga Durresaku_20 prej Fri Oct 24, 2008 12:04 pm

ajde pra ika njer un Razz pacim
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Oct 24, 2008 1:05 pm

tao tao dhe nga un
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 28, 2008 1:30 am

Mirup.
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Oct 28, 2008 1:40 am

Mirupafshim edhe per sote Kalofshi Omel Smile
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga Emi prej Sat Nov 01, 2008 12:45 am

bye all . K.L.M. te gjithe....
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 10:59 pm

Mirup nga un klm tgjith Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga Chaos prej Mon Nov 03, 2008 11:03 pm

Shnet popull.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 17, 2008 1:27 am

Naten dhe gjum tomel Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga Emi prej Sat Nov 22, 2008 10:46 pm

naten e mire te gjitheve..
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga Leon prej Sat Nov 22, 2008 11:24 pm

naten e mire te gjithve
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Nov 23, 2008 7:55 pm

Naten te gjithve Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga Croko prej Sun Nov 23, 2008 8:03 pm

naten all

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 23, 2008 11:43 pm

Naten e mire te gjithve !
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga Croko prej Tue Nov 25, 2008 12:07 am

naten e mire se ika une kalofshi bukur...

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga Emi prej Tue Nov 25, 2008 12:31 am

naten te gjithve!
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga StRaNgEr prej Wed Nov 26, 2008 9:46 pm

Naten !
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga Emi prej Thu Nov 27, 2008 12:58 am

naten te gjitheve!!
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Dec 01, 2008 12:01 am

Naten Forumi !
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirupafshim

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi