CrokoClub Forum Index

poezi dashurie(mundesisht ti shkruani ju)

Shko poshtë

poezi dashurie(mundesisht ti shkruani ju)

Mesazh nga aktori-rome prej Tue Oct 21, 2008 4:34 am

je ti jeta ime,je gjithcka per mua
ti ike u largove dhe nuk pyte per mua
nuk e di pse u largove
por zemren ma lendove
me ty jeta ime ishte e bukur si ylber
tani pa ty ajo esht e zez sketer

dashurin time ta boi haram
se pa ty ne zemren time dashurin me nuk kam
haram haram!!!!!!!!!!!


[/u][u]aktori-rome
avatar
aktori-rome
I Ri
I Ri

Male Numri i postimeve : 28
Age : 31
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: poezi dashurie(mundesisht ti shkruani ju)

Mesazh nga sara prej Tue Oct 21, 2008 12:53 pm

Aktori kjo poezia e jote shume e bukur; por ne qe nuk jemi te djegur nga dashuria nuk kemi frymezim
avatar
sara
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 51
Registration date : 06/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: poezi dashurie(mundesisht ti shkruani ju)

Mesazh nga aktori-rome prej Wed Oct 22, 2008 3:02 pm

po mir sara gezohem
por kjo poezi
nuk flet per mua po flet per nje personazh surreal
esht fantazi
eeeee...ti nuk ke fantazi
avatar
aktori-rome
I Ri
I Ri

Male Numri i postimeve : 28
Age : 31
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: poezi dashurie(mundesisht ti shkruani ju)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi