CrokoClub Forum Index

cfare ju eksiton me shum?

Shko poshtë

cfare ju eksiton me shum?

Mesazh nga adela prej Tue Oct 28, 2008 11:40 pm

Dicka qe ju ben qe ne momentet me te zjarrta i hedh me shum benxin mardhenjes tuaj.
per mua puthjet ne vende te ndryshme Very Happy
avatar
adela
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 47
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cfare ju eksiton me shum?

Mesazh nga ELIN prej Wed Oct 29, 2008 12:19 am

hem gje e bukur puthjet ne ate moment vertet do bashkohemme mendimin ten (ti siper meje)
por per mua personalish ne ato momente eshte shume e rendesishe ai zeri i femres qe te heq trurin fare,megjithate ne ato momente cdo gje e bukur te duket se je ne nje tjeter bot nme parajs me pak fjale Very Happy
avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cfare ju eksiton me shum?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Oct 29, 2008 10:10 pm

Puthja do thoja dhe un se aty tregohet pasjoni dhe ndjenja peshperitjet ne vesh i kam qef... me shum sju tregoj se duhet ndonje sekret per veten Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cfare ju eksiton me shum?

Mesazh nga Croko prej Thu Oct 30, 2008 12:30 am

jam kurjoz te di Very Happy Razz
--------------------------------------------------------------------------------------------
une per vete po e boj no koments ne teme Wink

jan secrete Razz se pastaj po thash gjo do keni shum pytje Laughing geek lol!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cfare ju eksiton me shum?

Mesazh nga Chaos prej Thu Oct 30, 2008 7:28 pm

Dirty mind..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cfare ju eksiton me shum?

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 1:44 pm

Kafshimet, Grricjet Me Thonje, Marrja Fryme Thelle Prane Veshit......... Doni Me Per Belulin Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cfare ju eksiton me shum?

Mesazh nga Emi prej Sun Nov 02, 2008 6:38 pm

sexy voice.... mind.... Wink
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cfare ju eksiton me shum?

Mesazh nga MooN prej Mon Nov 03, 2008 12:39 pm

Puthjet etc etc etc Very Happy

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cfare ju eksiton me shum?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 9:00 pm

Zeri ngroht i omel sheksi mmmm Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cfare ju eksiton me shum?

Mesazh nga MooN prej Mon Nov 03, 2008 9:01 pm

Embarassed Embarassed Embarassed NUK E THEM SE KAM TULP

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cfare ju eksiton me shum?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 9:02 pm

Kafshimet Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cfare ju eksiton me shum?

Mesazh nga kapo prej Mon Nov 03, 2008 9:21 pm

largohu yllo se kafshoj keq Razz

je dhe e vogel Wink

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cfare ju eksiton me shum?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 9:36 pm

YYYYYyyy me larg se kaq skam ku te shkoj Razz

hmm spo ju them gje tjeter se po i merni vesh te gjitha:P
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cfare ju eksiton me shum?

Mesazh nga kapo prej Mon Nov 03, 2008 9:41 pm

hhahahahahahhaha lere me mire se mesohemi keq Very Happy

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cfare ju eksiton me shum?

Mesazh nga Emi prej Fri Nov 21, 2008 10:52 pm

Zeri i dikujt......
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cfare ju eksiton me shum?

Mesazh nga AlbWhiteShark prej Sat May 30, 2009 1:05 pm

Kafshimet,dhe tattoazhet qe ju le neper trup.. Razz


Cool
avatar
AlbWhiteShark
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 29
Age : 36
Registration date : 15/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cfare ju eksiton me shum?

Mesazh nga Mistrece prej Sat Jun 20, 2009 4:36 pm

Kur zgjohet nga gjumi....
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cfare ju eksiton me shum?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi