CrokoClub Forum Index

Opaaa erdha edhe uneeeeeeeeeeee

Shko poshtë

Opaaa erdha edhe uneeeeeeeeeeee

Mesazh nga Mistrece prej Wed Oct 29, 2008 2:44 am

Pershendetje o popull mire se ju gjej....une jam mistrece...bredh sa andej kendej....shpresoj qe ketu te qendroj gjate....Kalofsha sa me mire ketu:D
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opaaa erdha edhe uneeeeeeeeeeee

Mesazh nga Croko prej Wed Oct 29, 2008 2:49 am

mistrece shkruajti:Pershendetje o popull mire se ju gjej....une jam mistrece...bredh sa andej kendej....shpresoj qe ketu te qendroj gjate....Kalofsha sa me mire ketu:D

Mir se erdhe rrush... e tani qe erdhe sdo mend se do kalojme mire Wink

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opaaa erdha edhe uneeeeeeeeeeee

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Oct 29, 2008 1:28 pm

Mire se erdhe dhe qendrofsh sa me gjat e kalofsh sa me mire Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opaaa erdha edhe uneeeeeeeeeeee

Mesazh nga jona prej Wed Oct 29, 2008 2:50 pm

mir se ke ardh kalo sa ma bukur
avatar
jona
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 46
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opaaa erdha edhe uneeeeeeeeeeee

Mesazh nga Mistrece prej Wed Oct 29, 2008 5:49 pm

Oh faleminderit te gjitheve per mikepritjen....po nje kafe do ma beni?Very Happy
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opaaa erdha edhe uneeeeeeeeeeee

Mesazh nga Chaos prej Wed Oct 29, 2008 6:44 pm

Welcome Mistrece.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opaaa erdha edhe uneeeeeeeeeeee

Mesazh nga Mistrece prej Wed Oct 29, 2008 7:58 pm

Faleminderit Chaos.....mireserri....
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opaaa erdha edhe uneeeeeeeeeeee

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Oct 29, 2008 9:45 pm

mistrece si e do kafen mi te mesme me pak si shoku xhemal e pin dhe ti e Razz

***Kafe per mistrecen Wink
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opaaa erdha edhe uneeeeeeeeeeee

Mesazh nga Elis Duraj prej Wed Oct 29, 2008 10:53 pm

erdha dhe une tironce po per mua ka kafe se un srroj dot pa kafe Smile po pati te mesme flm Razz Razz tja kaloni sa me bukur te gjithe
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 31
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opaaa erdha edhe uneeeeeeeeeeee

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Oct 30, 2008 8:23 pm

po si jo re un mezi bej kafe per veten time na u mlodhet tgjith ju Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opaaa erdha edhe uneeeeeeeeeeee

Mesazh nga StRaNgEr prej Thu Oct 30, 2008 10:20 pm

mua me boj kafen me qumesh dallandyshe se e pij makiato Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opaaa erdha edhe uneeeeeeeeeeee

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Oct 30, 2008 10:22 pm

Basketball
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opaaa erdha edhe uneeeeeeeeeeee

Mesazh nga Elis Duraj prej Thu Oct 30, 2008 11:02 pm

weee tiroonce sa pertace qe qenke moj Razz ] ajde pra kafe per te gjith nga une se si e bej un kafen se ben njeri tongue e qaj fare
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 31
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opaaa erdha edhe uneeeeeeeeeeee

Mesazh nga Mistrece prej Thu Oct 30, 2008 11:47 pm

Ua me paskan bastarduar temen keta mua.....Tironce hajde pime nje turke te dyja ne..ju çunat mbani radhen tek dera. Razz
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opaaa erdha edhe uneeeeeeeeeeee

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi