CrokoClub Forum Index

Aq me teper Sex,aq me te Shendetshem.

Shko poshtë

Aq me teper Sex,aq me te Shendetshem.

Mesazh nga Chaos prej Wed Oct 29, 2008 5:41 pm

Aq me teper Sex,aq me te Shendetshem.

Doktorri e thote jo une..
Cool

Bisedat jane te lira.. Wink

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aq me teper Sex,aq me te Shendetshem.

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 1:53 pm

Une Bashkohem Me Mendimin E Doktorit Wink
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aq me teper Sex,aq me te Shendetshem.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Nov 02, 2008 6:06 pm

Po kot se ka then Doktori Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aq me teper Sex,aq me te Shendetshem.

Mesazh nga Emi prej Sun Nov 02, 2008 6:28 pm

Nuk e nderpres dot kuren!!!!! Wink
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aq me teper Sex,aq me te Shendetshem.

Mesazh nga MooN prej Sun Dec 21, 2008 2:32 pm

Ka te drejt doktorri Wink

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aq me teper Sex,aq me te Shendetshem.

Mesazh nga Croko prej Sun Dec 21, 2008 3:41 pm

doktorri ka harru me thon se duhet me bo po jo me thon Very Happy

sex esht jeta Very Happy

mira esht 24 ore Very Happy

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aq me teper Sex,aq me te Shendetshem.

Mesazh nga JoKeR prej Sun Dec 21, 2008 7:43 pm

24h/7d

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aq me teper Sex,aq me te Shendetshem.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Dec 22, 2008 1:49 am

hahhahah Joker kujdes mos kputesh mish amon Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aq me teper Sex,aq me te Shendetshem.

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 22, 2008 12:38 pm

TiRoNcJa shkruajti:hahhahah Joker kujdes mos kputesh mish amon Very Happy
Laughing Laughing Laughing Laughing :lol:Do te futet ke libri gines ai Laughing Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aq me teper Sex,aq me te Shendetshem.

Mesazh nga JoKeR prej Mon Dec 22, 2008 3:10 pm

Do mundohem te tregoj kujdes
dhe ta rradhoj i cik Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aq me teper Sex,aq me te Shendetshem.

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 22, 2008 3:43 pm

JoKeR shkruajti:Do mundohem te tregoj kujdes
dhe ta rradhoj i cik Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Kushedi sa ke pas pa te dashur ti Laughing Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aq me teper Sex,aq me te Shendetshem.

Mesazh nga Chaos prej Mon Dec 22, 2008 4:07 pm

Sexy..eshte si puna e ushqimit.
Sexy i mire = me ushqim te mire..

I cike durim te gatuhet,po ashtu dhe sexy qe ja vlen me prit dike..
Po hengre gjera si puna e fast food,thjesht do mbushesh stomakun,zdo te beje mire zdo ngopesh..dhe do marresh naj kile Very Happy!!

Qe te hece dita mbar,duhet te hash dicka ne mjes.
Dreken,dicka te lehte..dhe mbasdite,ose ne darke,ti fusesh shtruar..me i shishe vere te kuqe king

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aq me teper Sex,aq me te Shendetshem.

Mesazh nga JoKeR prej Mon Dec 22, 2008 4:58 pm

ISHALLA NGOPESH

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aq me teper Sex,aq me te Shendetshem.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi