CrokoClub Forum Index

Cfare ju terheq me teper..

Shko poshtë

Cfare ju terheq me teper..

Mesazh nga Chaos prej Wed Oct 29, 2008 5:45 pm

Cfare ju terheq me teper..

Cila gje ju pelqen me teper tek gjinia e kundert kur e shikoni me sy erotik..Have fun.. santa

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju terheq me teper..

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Oct 29, 2008 10:12 pm

Syt
Buxhet


Ps: Boll ju tregova per sot Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju terheq me teper..

Mesazh nga Elis Duraj prej Wed Oct 29, 2008 10:41 pm

syt&buzet
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 31
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju terheq me teper..

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 1:50 pm

Ncncncnc Te Gjithe Syte & Buzet Keta Aaman Re Po Pyetja Eshte Me E Pa Me Sy Erotik Very Happy
Atehere ---> Buuzeqeshja , Ecja, Linjat E Trupit Hajt Po Veme Dhe Buzet Mos Tju Ngel Hatri Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju terheq me teper..

Mesazh nga Emi prej Sun Nov 02, 2008 3:00 pm

nje sexy buzeqeshje ose nje prekje pak si e vecante!!!
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju terheq me teper..

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 3:06 pm

Cfare Do Quaje Ti Emi Prekje Pak Si Te Vecante?
Ndoshta Nje Prekje Qe Te Dritheron Trupin?
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju terheq me teper..

Mesazh nga Emi prej Sun Nov 02, 2008 5:57 pm

Pak a shume..... pastaj ti si mashkull me kupton sh. mire cdua te them..... pirat
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju terheq me teper..

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Nov 02, 2008 6:04 pm

Po mire buzet dhe syt ishin thjesht fillimi ku e shikoj nje mashkull ne pik te par para se te kaloj tek prekja Very Happy pastaj vin shum gjera si psh. trupi,byshet Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju terheq me teper..

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 6:12 pm

Emi shkruajti:Pak a shume..... pastaj ti si mashkull me kupton sh. mire cdua te them..... pirat
Yes Emi Besoj Se Te Kuptoj scratch
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju terheq me teper..

Mesazh nga aisha prej Mon May 18, 2009 5:33 pm

shikimi
avatar
aisha
E Re
E Re

Female Numri i postimeve : 11
Age : 37
Location : italy
Registration date : 14/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju terheq me teper..

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Tue May 19, 2009 5:39 am

nje buzqeshje
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju terheq me teper..

Mesazh nga Beko prej Sun May 24, 2009 1:11 pm

trupi edhe naj shikim kshu i zjarrt fare Very Happy

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju terheq me teper..

Mesazh nga Mistrece prej Sat Jun 20, 2009 4:40 pm

Bastarditeti...dhe duart.
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju terheq me teper..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi