CrokoClub Forum Index

Sex vetem per nje Nate ( One night stand)

Shko poshtë

Sex vetem per nje Nate ( One night stand)

Mesazh nga Chaos prej Wed Oct 29, 2008 5:49 pm

Sex vetem per nje Nate ( One night stand)

E keni bere kurre..
do ta benit ndonjehere
dhe pse;!!_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex vetem per nje Nate ( One night stand)

Mesazh nga Mistrece prej Wed Oct 29, 2008 5:54 pm

Vallahi s'me ka ndodhur ndonjehere..
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex vetem per nje Nate ( One night stand)

Mesazh nga Emi prej Wed Oct 29, 2008 6:33 pm

SA KEQ KESHTU I SHPETON PYETJES TI ZOTERI!!!PO PERGJIGJEM UNE PER TY .... Twisted Evil HARROVE ONE NIGHT/DAY STAND BASHKE lol!
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex vetem per nje Nate ( One night stand)

Mesazh nga Chaos prej Wed Oct 29, 2008 6:38 pm

Laughing
Sma mori mendja se do e lexoje kte temen.. Twisted Evil

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex vetem per nje Nate ( One night stand)

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Oct 29, 2008 10:11 pm

Nuk e kam ber,dhe sme ka terheq nje gje till deri tani i preferoj me shum lidhjet ku gjithshka eshte e lidhur me ndjenjen dhe jo kenaqsin e momentit.
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex vetem per nje Nate ( One night stand)

Mesazh nga Elis Duraj prej Wed Oct 29, 2008 10:48 pm

preferoj standart! po edhe per momentin jam pro tongue
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 31
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex vetem per nje Nate ( One night stand)

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 1:47 pm

Dicka Qe E kame Bere Vec Se Ne Medaljen Tjeter Te Kohes... One Day Stand ( ashtu ishin kushtet Very Happy ) Vec Se Eshte Dicka Aq Mekanike Sa E Harron Shpejt.
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex vetem per nje Nate ( One night stand)

Mesazh nga MooN prej Sat Nov 22, 2008 12:53 pm

S'me pelqen dhe sdo e beja kurr !!!!!

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex vetem per nje Nate ( One night stand)

Mesazh nga kapo prej Sat Nov 22, 2008 3:11 pm

sex per nje nate dhe vetem per nje nate ... se me shume bjen brenda dhe mbytesh!!

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex vetem per nje Nate ( One night stand)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi