CrokoClub Forum Index

Sa i Filozofoni gjerat e perditshme..

Shko poshtë

Sa i Filozofoni gjerat e perditshme..

Mesazh nga Chaos prej Wed Oct 29, 2008 6:42 pm

Sa i Filozofoni gjerat e perditshme..

Pak a shume cdo gje qe bejme cdo dite si gjera te medha si te vogla,sepse shume here ato te voglat qe nuk duken kollaj,bejne ndryshimet me te medha..kshu qe ulemi dhe e mendojme e shikojme andej e shikojme kte...dhe mundohemi te marrim vendimet me te mira.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa i Filozofoni gjerat e perditshme..

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 3:00 pm

Me pelqen Ti Mendoj Gjerat Ne Menyren Time Dhe Ti Kaloj Pak Ne Abstraksion.
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa i Filozofoni gjerat e perditshme..

Mesazh nga JoKeR prej Sun Dec 07, 2008 12:49 pm

fare

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa i Filozofoni gjerat e perditshme..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi