CrokoClub Forum Index

Cila stine ju pelqen me teper;!

Shko poshtë

Cila stine ju pelqen me teper;!

27% 27% 
[ 3 ]
55% 55% 
[ 6 ]
9% 9% 
[ 1 ]
9% 9% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 11

Cila stine ju pelqen me teper;!

Mesazh nga Chaos prej Wed Oct 29, 2008 6:46 pm

Cila stine ju pelqen me teper;!

Dhe pse..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila stine ju pelqen me teper;!

Mesazh nga Mistrece prej Wed Oct 29, 2008 7:29 pm

Vera....adhuroj veren...ngrohtesine, plazhin dhe gjithçka qe ka lidhje me Diellin.
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila stine ju pelqen me teper;!

Mesazh nga Emi prej Wed Oct 29, 2008 8:13 pm

Dimer ..ftohte...debora ka mbuluar gjithcka.... afer nje oxhaku Wink
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila stine ju pelqen me teper;!

Mesazh nga kapo prej Thu Oct 30, 2008 1:09 am

une jam njeri i veres Very Happy

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila stine ju pelqen me teper;!

Mesazh nga ELIN prej Thu Oct 30, 2008 10:00 am

per mua me mire pran vera celja e luleve zgjimi i nje dashurie etj etj
eshte koh qe gjithcka cel .........
avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila stine ju pelqen me teper;!

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 3:44 pm

Pranvera , Nderrohet Gjaku, Ndihesh Shume Me teper Aktiv Gjate Dites, Gjithcka Duket E Re E Te Krijone Ndjesine E Freskise .
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila stine ju pelqen me teper;!

Mesazh nga Leon prej Sat May 30, 2009 8:54 pm

vera Smile

se i shikon gjonat me bukur... Very Happy
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila stine ju pelqen me teper;!

Mesazh nga Llokume prej Fri Jun 05, 2009 6:28 pm

verennnnnnnnnnnnnn
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila stine ju pelqen me teper;!

Mesazh nga kapo prej Sat Jun 06, 2009 6:35 am

Vera

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila stine ju pelqen me teper;!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi