CrokoClub Forum Index

Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga Chaos prej Wed Oct 29, 2008 6:54 pm

Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Prsh:

Eshte e vertete qe ka iku vera;
Po.

Je zgjuar vone sot; SleepHave fun. Wink

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga Emi prej Wed Oct 29, 2008 7:42 pm

Tani sapo u zgjova.... bounce nuk do vemi per kafe?????
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga StRaNgEr prej Fri Oct 31, 2008 8:32 pm

Hec MI Vemi Kush Po ta Prishe Ty Very Happy
Si Ja Ben Kur Sdi Cte Besh Se Ske Ca Bene?
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga Emi prej Sat Nov 01, 2008 12:35 am

Thnx. darling!!!! zgjidhje vetem ti di ti japesh!!! CILA ESHTE ENDRRA JOTE E FSHEHUR?
Wink
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga Chaos prej Sat Nov 01, 2008 12:29 pm

Ajo qe se di as une,pa fjetur gjume.

-Ke bere kurre ndonje mekat qe sje penduar;

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 2:05 pm

Mekatet Dhe Leku Nuk Tregohen Keshtu Qe ........
Justifikimi Qe Perdor Me Shpesh Per Tju Shmangur Nje Takimi?
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga Emi prej Sun Nov 02, 2008 2:40 pm

Dikur... nuk me le mami..... xaxaxa!!! Cfare ju tremb me teper ne jete???
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 2:52 pm

Humbja E Njerzve Qe I Dua
Po Ju?
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Nov 02, 2008 6:30 pm

Mua me tremb vetmia dmth humbja e atyre qe dua.

Me do ?
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 6:39 pm

Llaf O Ai Ca E ven Ne Diskutim, Ty Nje Here Pastaj Veten E Ime Very Happy
Sa Kg Je ?
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga MooN prej Mon Nov 03, 2008 12:37 pm

55
sa e/i gjat je ?????
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Nov 03, 2008 8:04 pm

1.80 Cm
Ngjura e syve te tu eshte.....?
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 8:07 pm

te zinj Very Happy po e jotja ?
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Nov 03, 2008 8:10 pm

Te zinj ( si u beme sikur po japim te dhenat per pashaporte ) Razz

Me sa sheqer e pi kafene? Very Happy
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga kapo prej Mon Nov 03, 2008 8:11 pm

te mesme me pak si shoku xhemal Razz

ti ?

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 8:12 pm

2 lug Very Happy ti me duket e pin me te omel apo?
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Nov 03, 2008 10:03 pm

une e bej sherbet fare Very Happy
Mdo? Very Happy
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 10:15 pm

ahhahahahhahaah ku me ra mua kjo pyetje se me duket eshte ber per dike tjeter nejse...
Te (dua) si shok Wink tkam xhan dmth

Po ti mua mdo ?Very Happy
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga Chaos prej Mon Nov 03, 2008 10:21 pm

.... so per mu pytja. Cool
__________


Sa te afte jeni te fitoni kur keni dicka shume qef;

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 10:24 pm

Chaos ajo mdo ishte thjesht miqesisht Very Happy

E fitoj jam shum e aft te arrij ate qe dua e gjej dhe e mar e bej timen dhe kur eshte imja se dua me Razz

Po ti?
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga Chaos prej Mon Nov 03, 2008 10:27 pm

Laughing Ronce,sa te kuptoj me ato te fundit qe shkrujte.

Sa per pytjen,dhe une!


Merzitesh shpejt me gjerat e perditshme;

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Nov 03, 2008 10:29 pm

ne pjesen me te madhe te rasteve Jo !
Cfare Te Vjen Ne Mendje Kur Degjone Fjalen çeçen Very Happy
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 10:33 pm

Cdo gje qe behet perdit behet monotone njeriu duhet te dij si ta bej diten pak me ndryshe se e djeshmja per mos me u fut ne kte monotoni se po u fute zor te dalesh Very Happy

cfare kerkon nga jeta? po bjeri shkurt Razz
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga Chaos prej Mon Nov 03, 2008 10:38 pm

Mos me pa butonat ne forum qe ka ndermend me vu Kapoja Laughing Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 10:38 pm

hahahhahahahaahhahahahaahahah kaq i acarum ke qen sa ke harru dhe pyetjen Very Happy
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi