CrokoClub Forum Index

Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Nov 03, 2008 10:40 pm

A don shkurt fare ti?
Kerkoj te kem personin qe po pres ta kem nje dite, per momentin kete dua.
Po Ti?
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 10:41 pm

Devil^-_-^Boy shkruajti:ne pjesen me te madhe te rasteve Jo !
Cfare Te Vjen Ne Mendje Kur Degjone Fjalen çeçen Very Happy


me vjen ne mendje vetem njeri Very Happy

pyetja jote doli me vones dhe ndaj ju pergjigja me vones un Very Happy
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga Chaos prej Mon Nov 03, 2008 10:42 pm

Ca ben kur te pelqen dikush;

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 10:43 pm

u be pak lemsh ktu po ska gje Very Happy
ateher Devil dhe un ne pritje te nje personit jam qenkemi te dy me te njejtin qellim Very Happy

e do shum ate qe po pret?
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Nov 03, 2008 10:43 pm

I falem I Teri !!!
Ti?
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 10:44 pm

Chaos shkruajti:Ca ben kur te pelqen dikush;

e ngacmoj flirtoj pastaj ja them troc Very Happy
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 10:45 pm

Devil^-_-^Boy shkruajti:I falem I Teri !!!
Ti?


jo jo prit si falem e tera su hapen depot ktu :d pastaj ka lezet me shum kur ben disi te veshtiren.


He si te duket mendimi Razz
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Nov 03, 2008 10:46 pm

Ku o pyetja Tironcja Razz
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 10:48 pm

He si te duket mendimi? kjo ishte pyetje
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Nov 03, 2008 10:51 pm

Yll fare Vec mos e tepro shume me te qenit e veshtire Razz
Flirton shpesh?
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 10:52 pm

kur dikush me pelqen dhe me terheq PO Razz po ti?
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Nov 03, 2008 11:06 pm

Jo dhe aq shpesh se pastaj fillojne me ngaterrohen gjonat Sad
Ca Marke e Pi Cigaren , nese e pin ( pyetje koti po sme erdhi gje tjeter ne mendje )
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga Chaos prej Mon Nov 03, 2008 11:13 pm

E pi me te dredhur.

Alkoli i preferuar;

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga MooN prej Tue Nov 04, 2008 4:24 pm

Vera
Ke puthur gje sot Very Happy

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Nov 04, 2008 5:50 pm

Yes Very Happy
Ti?
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Nov 04, 2008 6:46 pm

Po Wink ti qe do vish ke push gje?
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga StRaNgEr prej Wed Nov 05, 2008 12:42 am

Une e thashe nje here qe kame puthe por mu thane buzet prape se di nga me iku Sad
Me mire akullore apo cokollate?
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga Durresaku_20 prej Wed Nov 05, 2008 9:53 pm

Alkolin
ti?
Durresaku_20
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 32
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Nov 11, 2008 11:39 pm

ca alkoli mo durrsaku Very Happy


Devil un mmmmm akullore me shurup cokollate Very Happy te dyja dmth po ti?
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Nov 18, 2008 11:24 am

Sa me shume Me mire keshtu qe te dyja dhe une Very Happy

Mendon se ka dicka ne kete bote qe po ta kesh te jep lumturine "absolute" ?
( le te themi ndesine e te qenit mire se gjera absolute nuk ka )
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Nov 19, 2008 2:20 pm

Po ka dhe eshte nje person po se kush eshte sta them Very Happy mendoj se munt tme japi lumturi po se di akoma Razz


Po ti si mendon?
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga StRaNgEr prej Wed Nov 19, 2008 2:25 pm

Edhe une keshtu e kame me nje Persone Very Happy

Po je goce ti qe vjen tani a tpuf nje here ? Very Happy
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga MooN prej Fri Dec 19, 2008 5:40 pm

Hajde se me korespondenc jan Laughing
Je i/e knaqur me jeten qe ben ?

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 20, 2008 10:32 pm

ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh i knaqur thot.TOP FARE.
persh ate nalt
po ti kttu posht ca na thu?

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga MooN prej Sat Dec 20, 2008 10:41 pm

Hic rehat Very Happy
Si ja kalove sot ?

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi