CrokoClub Forum Index

Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 20, 2008 10:52 pm

top fare . e shtun mo
po ti si ja kalove sot?

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga MooN prej Sun Dec 21, 2008 11:55 am

Sot sa jam ngrit nga gjumi ...
Muzika qe te pelqen ?????

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga JoKeR prej Sun Dec 21, 2008 7:37 pm

Vdes , Maroj
Si te Duket Ky Forumi?

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga MooN prej Sun Dec 21, 2008 7:50 pm

Mire ..
Ty ?

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga JoKeR prej Sun Dec 21, 2008 7:54 pm

Edhe Mu I Mir Me Duket
A je duke u kenaqur sot?

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga MooN prej Sun Dec 21, 2008 7:55 pm

Hajd me Very Happy
Ti ndonje gje te vecant sot ?

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga JoKeR prej Sun Dec 21, 2008 7:57 pm

Hic Te Perditshmet,por nuk e di se pse jam ne nje qejf te madh ?? ishalla nuk na del nga hunet
Ke Ndonje gje te vecante qe don te na e tregosh?

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga MooN prej Sun Dec 21, 2008 7:58 pm

Pertoj te tregoj diten sot Very Happy
Punon ?

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga JoKeR prej Sun Dec 21, 2008 8:00 pm

jo
ti?

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga MooN prej Sun Dec 21, 2008 8:00 pm

Po
Studion ?

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga JoKeR prej Sun Dec 21, 2008 8:05 pm

shum
Po ty ate del koha te studiosh?(nese je akoma me studime)

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga MooN prej Sun Dec 21, 2008 8:06 pm

Me del Very Happy dhe studjoj ......
Je i dashuruar ?

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga JoKeR prej Sun Dec 21, 2008 8:16 pm

njeru ghithmon eshte i mbushur me dashuri
po ti?

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Dec 22, 2008 1:53 am

Mire e ka then cuni dashuri pa kufi jam yyyyyyyyyy Razz

Po ti je?
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga JoKeR prej Sun Jan 11, 2009 7:30 pm

pa dushim
Pendohesh ndonje her per gjerat qe ben?

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Jan 12, 2009 12:07 am

Deri tani sjam pernduar per asgje Smile

Po ti ?
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga JoKeR prej Mon Jan 12, 2009 5:43 pm

njeriu kruen veprime dhe nuk e kthen koken pas (jo dmth)
a je dakort qe njeriu te gjitha pasojat i ka nga veprimet e veta ?

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga Chaos prej Mon Jan 12, 2009 8:45 pm

Jo.

Mendon se per moshen qe ke mund te marresh vendime per njerez me te medhej ne moshe se ti;

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga JoKeR prej Mon Jan 12, 2009 9:59 pm

varet bga rasti
je tip autoritari/e?

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigju duke bere dhe ti nje Pytje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi