CrokoClub Forum Index

Shpirti Binjak.

Shko poshtë

Shpirti Binjak.

Mesazh nga Emi prej Wed Oct 29, 2008 7:36 pm

Mendoni se ekziston shpirti juaj binjak dhe n.q.s. e keni gjetur pergjigjuni!!!
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shpirti Binjak.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Oct 29, 2008 9:49 pm

Mendoj se cdo njeri e ka gjysmen e tij dhe e gjen nese e kerkon pak.
Un mendoj se e kam gjetur por jeta sjell shum cudira dhe te nesermes nuk i dihet kurr.
Shpirti binjak mendoj un eshte ajo pjesa qe te ploteson por kjo nuk do te thot qe ai njeri te jet si ty munt te jet dhe komplet e kunderta.
Na tregoni ju te tjeret tani Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shpirti Binjak.

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 1:40 pm

Hmmmm Shpirti Binjak !!!! Egziston Dhe Eshte Bukur Nese E Gjen Por Te Ben Te Jetoshe Me Friken Mos E Humbasesh.
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shpirti Binjak.

Mesazh nga Mistrece prej Wed Dec 03, 2008 5:56 pm

Hmmmm ca jane keto perralla.
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shpirti Binjak.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi