CrokoClub Forum Index

Zemra apo llogjika??

Shko poshtë

Zemra apo llogjika??

Mesazh nga Emi prej Wed Oct 29, 2008 8:03 pm

Si mendoni cila eshte rruga me e drejte kur te udheheq zemra apo llogjika???
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Zemra apo llogjika??

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Oct 29, 2008 9:51 pm

Zemra eshte ajo qe na komandon trurin ne shum raste jo se llogjika nuk punon,kurse persa i perket dashuris un degjoj zemren dhe asnjeher llogjiken deri tani sme ka zhgenjyer zemra.
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Zemra apo llogjika??

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 1:36 pm

Kur Vjen Puna Te Dashuria Truni Nuk Te Punon Fare , Llogjika Ste Ben Pune Se Nuk Do Te Jape Shume Rezultat. Ene Une Zemren Kame Ndjek Ne Keto Raste.
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Zemra apo llogjika??

Mesazh nga ARISTOGATA prej Tue Mar 16, 2010 11:33 pm

zemra e komanduar nga llogjika
avatar
ARISTOGATA

Female Numri i postimeve : 8
Registration date : 13/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Zemra apo llogjika??

Mesazh nga Llokume prej Tue May 18, 2010 10:23 pm

zemra sepse degjon zemren ne ato momente edhe llogjikon me vone
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Zemra apo llogjika??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi