CrokoClub Forum Index

Piktoret tuaj te preferuar.

Shko poshtë

Piktoret tuaj te preferuar.

Mesazh nga Chaos prej Thu Oct 30, 2008 8:59 pm

Piktoret tuaj te preferuar.

Michelangelo

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktoret tuaj te preferuar.

Mesazh nga Rafael prej Tue Nov 18, 2008 11:31 am

Edgar Munch dhe Salvadore Dali

Rafael
I Ri
I Ri

Numri i postimeve : 10
Registration date : 11/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktoret tuaj te preferuar.

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Nov 18, 2008 11:34 am

Une nuk merrem fare me kshu gjonash, me pelqen piktura por ne emra artistesh nuk hyj sjam aq i terhequr prej saj sa te krijoj dhe te preferuarit e mi !
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktoret tuaj te preferuar.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Nov 19, 2008 2:07 pm

L.Da Vinci


avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktoret tuaj te preferuar.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi