CrokoClub Forum Index

Si ishte dita juaj sot.

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga JoKeR prej Tue Dec 30, 2008 1:02 pm

no coment ...

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga JoKeR prej Wed Dec 31, 2008 9:24 am

ishalla do na eci nai cik mir sot se esht viti ri WinkWinkWink

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Jan 03, 2009 3:03 am

Dita ime sot ishte nje tmerr e kalova neper aeroporte Sad
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga MooN prej Sat Jan 03, 2009 2:56 pm

TiRoNcJa shkruajti:Dita ime sot ishte nje tmerr e kalova neper aeroporte Sad
Mos me thuaj qe ke qen ne alb dhe sme ke then ? Shocked

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga JoKeR prej Sat Jan 03, 2009 9:18 pm

e rehatshme

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 12:18 am

MooN shkruajti:
TiRoNcJa shkruajti:Dita ime sot ishte nje tmerr e kalova neper aeroporte Sad
Mos me thuaj qe ke qen ne alb dhe sme ke then ? Shocked


Ne ALB isha po vetem 2 dit prandaj ste thash gje Sad
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga Chaos prej Sun Jan 04, 2009 12:29 am

Bukur..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 11:28 am

S'ka filluar akoma ...e bukur besoj do jet .

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga Croko prej Sun Jan 04, 2009 11:30 am

sa jam zgju....


mir do bohet Very Happy

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 11:31 am

TiRoNcJa shkruajti:
MooN shkruajti:
TiRoNcJa shkruajti:Dita ime sot ishte nje tmerr e kalova neper aeroporte Sad
Mos me thuaj qe ke qen ne alb dhe sme ke then ? Shocked


Ne ALB isha po vetem 2 dit prandaj ste thash gje Sad
SadSad hajd se takohemi ne ver me kismer ...atje me ke 2 muaj Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga Croko prej Sun Jan 04, 2009 11:33 am

per mua ke nej vend se une do ik ne durres Razz

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 11:34 am

Croko shkruajti:per mua ke nej vend se une do ik ne durres Razz
Lol hajde dhe ti bejm plazh Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga Croko prej Sun Jan 04, 2009 11:36 am

une jam i lindur per vere rrush... Wink

me kenaqesi do vijne po puna se skam para te marr kabine me qera , do na besh nej cep nga ty ??? Laughing

do jem i urte.. kuptohet ne gjum Razz

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 11:37 am

Croko shkruajti:une jam i lindur per vere rrush... Wink

me kenaqesi do vijne po puna se skam para te marr kabine me qera , do na besh nej cep nga ty ??? Laughing

do jem i urte.. kuptohet ne gjum Razz
Po me flej me gjyshen time Laughing se vend tjeter skam Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga Croko prej Sun Jan 04, 2009 11:38 am

ahhahaahaaaahhah i ka dhembet ???

se skam problem Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 11:39 am

Croko shkruajti:ahhahaahaaaahhah i ka dhembet ???

se skam problem Laughing
eshte sexy elegante ....asaj i kam ngjar me duket Laughing Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga Croko prej Sun Jan 04, 2009 11:40 am

epo mire erdha une Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 2:53 pm

Qenkan ber planet e Veres ktu Very Happy

dita ime sot... sa jam cu ka nani:)
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga Chaos prej Sun Jan 04, 2009 2:54 pm

Ja tani po behet me e mire.. Cool

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 2:57 pm

TiRoNcJa shkruajti:Qenkan ber planet e Veres ktu Very Happy

dita ime sot... sa jam cu ka nani:)
Do vish dhe ti me ne mi Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 3:15 pm

Dhe un ne ver aty jam nja 2 muaj besoj po kismet si dihet yhyy kemi kohe deri ateher Smile
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga JoKeR prej Mon Jan 05, 2009 6:50 pm

hajd mo shkoll

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Jan 05, 2009 7:17 pm

pushim akoma spo rrihet me kshu si parazit Razz
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga Chaos prej Mon Jan 05, 2009 7:43 pm

Sa shkon dhe po behet me interesante.. king

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga Croko prej Mon Jan 05, 2009 9:51 pm

maje zot Smile

ska ku shkon me mire

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi