CrokoClub Forum Index

Cili eshte Hobby juaj.

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga Chaos prej Sat Nov 01, 2008 12:56 pm

Cili eshte Hobby juaj.

Per vete kam qef Makinat e shpejta..dhe sportin. Cool

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 1:59 pm

Me Pelqen Hipizmi .
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga MooN prej Tue Nov 04, 2008 5:04 pm

Sporti , aerobies dhe tenis me shum se sportet e tjera .

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Nov 18, 2008 11:27 am

Sweety po tenisin pervecse te pelqen a e luan apo e ke fiksim vec ta shikoshe Very Happy
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga silvia prej Tue Nov 18, 2008 2:41 pm

me pelqen shume kercimi,sidomos kur kercej me grupin tim kenge hip-hop.ama dhe voleybolli me pelqen edhe pse sia them shume.

silvia
E Re
E Re

Female Numri i postimeve : 4
Age : 26
Registration date : 25/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga MooN prej Tue Nov 18, 2008 3:07 pm

Devil^-_-^Boy shkruajti:Sweety po tenisin pervecse te pelqen a e luan apo e ke fiksim vec ta shikoshe Very Happy
Jan sporte qe un praktikoj Cool Cool

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Nov 18, 2008 3:14 pm

Sweety po Ping-Pong luna ti Razz
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga MooN prej Tue Nov 18, 2008 3:15 pm

Devil^-_-^Boy shkruajti:Sweety po Ping-Pong luna ti Razz
Ate ta kam len ty Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Nov 18, 2008 3:20 pm

Une e kame thene mi me pelqen Hipizmi po eshte Ski me pelqen Razz
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga MooN prej Tue Nov 18, 2008 3:23 pm

Te pelqeka me ja hyp kalit lol Laughing Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Nov 18, 2008 3:26 pm

Me pelqen sporti i hypjes pa le te jete cte jet Kal, Gomar, Deve, Ska rendesi Razz
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga MooN prej Tue Nov 18, 2008 3:26 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing fut dhe njerzit aty

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Nov 18, 2008 3:28 pm

Po mi edhe njerez por sexi eshte kriteri baze i seleksionimit Very Happy
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga Chaos prej Tue Nov 18, 2008 9:38 pm

Free diving..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga Croko prej Wed Nov 19, 2008 2:32 am

mua me pelqen gjuetia dhe peshkimi ........

pastaj nder sporte futbolli dhe noti !!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Nov 19, 2008 2:16 pm

Mua me pelqen gjuetia Very Happy:D
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga Emi prej Mon Feb 16, 2009 4:53 pm

Hobi im eshte fluturimi..... jam shum e gezuar qe do behet aeroport i rri ne sarande!!!!!!

_________________
dark road 2 heaven
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga Croko prej Tue Feb 17, 2009 12:16 am

TiRoNcJa shkruajti:Mua me pelqen gjuetia Very Happy:D

per ate them une se kush gjun ktu ne rrezervatin tim pa leje Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga Chaos prej Tue Feb 17, 2009 12:24 am

Croko,larghu i cike..se eshte me mu Very Happy
i kam dhone ciften time.. ska nevoje per leje. Laughing


Edituar për herë të fundit nga Chaos në Tue Feb 17, 2009 4:09 pm, edituar 1 herë gjithsej

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga Croko prej Tue Feb 17, 2009 7:44 am

LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga Mistrece prej Wed Apr 29, 2009 4:57 pm

Fiksim kam te zihem çik. Te luaj me çunat.
Pastaj pasi kam mbaruar keto, me pelqen te lexoj romane. Smile
Mistrece
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga ELIN prej Wed Sep 16, 2009 11:32 am

Hobby im eshte sporti ne pergjithesi vecoj futbollin
gjithashtu dhe femrat !! sport i veshtir por i kendeshem ka shume terheqje ! Razz

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga Oltaaa prej Thu Sep 17, 2009 3:25 pm

leximi edhe shetitja
Oltaaa
Oltaaa
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 60
Registration date : 11/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga Chaos prej Thu Sep 17, 2009 4:19 pm

Oltaaa? je e sigurte per kte hobbyn qe thua ke? Very Happy

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga Oltaaa prej Thu Sep 17, 2009 4:29 pm

jo edhe shum se kam shum

leximi po e kam
Oltaaa
Oltaaa
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 60
Registration date : 11/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte Hobby juaj.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi