CrokoClub Forum Index

Synimet tuaja ne jete.

Shko poshtë

Synimet tuaja ne jete.

Mesazh nga Chaos prej Sat Nov 01, 2008 12:59 pm

Synimet tuaja ne jete.

Ne pune..
Ne jeten sentimentale..
Ne shkolle etj..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Synimet tuaja ne jete.

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 1:58 pm

Te Dale Ku Te Dale Very Happy
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Synimet tuaja ne jete.

Mesazh nga StRaNgEr prej Fri Nov 07, 2008 7:23 pm

Se Kam Vendos koma
Ka KOhe Te Vegjel Jemi Razz
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Synimet tuaja ne jete.

Mesazh nga AlbWhiteShark prej Fri Nov 07, 2008 8:58 pm

Me hy ne kte forum.. Laughing
AlbWhiteShark
AlbWhiteShark
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 29
Age : 37
Registration date : 15/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Synimet tuaja ne jete.

Mesazh nga MooN prej Sun Dec 21, 2008 2:40 pm

AlbWhiteShark shkruajti:Me hy ne kte forum.. Laughing
Ti kisha dhe un kto synime i plotesoja perdit Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Synimet tuaja ne jete.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi