CrokoClub Forum Index

Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Shko poshtë

Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga Chaos prej Sat Nov 01, 2008 1:22 pm

Keni punuar Dj/Barman,Barwoman naten

Ju pelqen kjo lloj pune..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 2:11 pm

Kjo Pune Ka Dhe Fantazine Brenda Nderthurur Me Shkathtesine
Do Me Pelqente Pse Jo Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 9:47 pm

Un skam punuar ndonjeher sepse nuk me pelqen mendoj se eshte pun per cuna Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga Chaos prej Mon Nov 03, 2008 9:53 pm

Paske qef me t`sherby ty Ronce..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 10:06 pm

Baristat si shikoj si sherbys po meqe po i quan ti te till pse jo tjet ndonje sheksi Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga Croko prej Mon Nov 03, 2008 10:06 pm

kam punuar esht shum bukur !!

Tironce kur po vjen te boj nje te perzime Very Happy

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 03, 2008 10:08 pm

Mendoj qe eshte pun e bukur dhe ato qe e bejn i pelqen e bejn me pasion Very Happy

Croko kur te vi ne Gr do te lajmeroj Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga Croko prej Mon Nov 03, 2008 10:12 pm

me gjith qef te mirpres Wink

do e shkrij talentin per ty Very Happy

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga MooN prej Tue Nov 04, 2008 4:29 pm


kam punuar un te nje pub naten por ngaqe ishte shum busy nje jav punova dhe e lash Very Happy

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga Durresaku_20 prej Thu Nov 06, 2008 10:15 pm

kam punu ene un ne nje disco ndihmes kamarieri
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga ELIN prej Wed Jun 03, 2009 1:12 pm

Se kam provuar dhe as me shkon ndermend Smile
megjithese keto muajt e veres ja vlen per clube disco etj

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga Llokume prej Wed Jun 03, 2009 2:06 pm

po e kam ber si pune edhe eshte gje e mrekulluar te dish te besh kokteile
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga kapo prej Sat Jun 06, 2009 6:40 am

MooN shkruajti:
kam punuar un te nje pub naten por ngaqe ishte shum busy nje jav punova dhe e lash Very Happy

hajde se po te marr une ne pune Cool

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga Mistrece prej Sat Jun 20, 2009 4:51 pm

Jo, as kam punuar e as do punoj.

Ohuuuu kush çan trapin me popullin.
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga kapo prej Sun Jun 21, 2009 12:30 am

cesht ajo fjal ?

pse ata qe te sherbejne ty domethone te thonje te njejten gjo per ty qe te sherbejne ?

me vjen keq qe flet ashu se c`dopune esht e bukur, une per vete skam punu po do kisha qef .

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga Mistrece prej Mon Jun 22, 2009 2:05 pm

Kapo shkruajti:cesht ajo fjal ?

pse ata qe te sherbejne ty domethone te thonje te njejten gjo per ty qe te sherbejne ?

me vjen keq qe flet ashu se c`dopune esht e bukur, une per vete skam punu po do kisha qef .
ahahhahah sa serioz ahahhahaha
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga kapo prej Mon Jun 22, 2009 2:36 pm

mistrece sasht puna se jam serjoz thjeshte esht pune e mire do te ndryshosh mendje po te punosh,,,, Wink

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga aktori-rome prej Tue Jun 23, 2009 4:57 am

po ku jeni mer ku jeni ca boni si ja kaloni
alo mirmroma te gjithve
avatar
aktori-rome
I Ri
I Ri

Male Numri i postimeve : 28
Age : 31
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga Mistrece prej Thu Jun 25, 2009 1:54 pm

Kapo shkruajti:mistrece sasht puna se jam serjoz thjeshte esht pune e mire do te ndryshosh mendje po te punosh,,,, Wink

Ehe ashtu mendoj edhe une. Ta mbeshtes gjer ne rreze.
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga kapo prej Thu Jun 25, 2009 8:44 pm

mistrece kujdes kur te ma meshtesesh se kam frik se do te thyj shazmanin Laughing

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga Mistrece prej Sat Jun 27, 2009 2:54 pm

Kapo shkruajti:mistrece kujdes kur te ma meshtesesh se kam frik se do te thyj shazmanin Laughing


pa merak ahahhahahahahahahahahhahaha
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Keni punuar ndonje here si Dj/Barman,Barwoman

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi