CrokoClub Forum Index

Cfare behet me Partite Shqiptare

Shko poshtë

Cfare behet me Partite Shqiptare

Mesazh nga Chaos prej Sat Nov 01, 2008 1:47 pm

Cfare behet me Partite Shqiptare

Sa te sigurte duhet te jemi para se te hedhim voten.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare behet me Partite Shqiptare

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 2:26 pm

Askush Sme Ka Bind Se Punon per Kete Popull Dhe Skam Shkuar Ndonjehere Te Jape Voten.
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare behet me Partite Shqiptare

Mesazh nga Beko prej Tue Dec 02, 2008 9:39 pm

Partite shqiptare bejne premtime te kota para votimeve edhe as 10 % te premtimeve nuk i Plotesojne :@

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare behet me Partite Shqiptare

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 06, 2008 8:09 pm

nomi bohet

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare behet me Partite Shqiptare

Mesazh nga Croko prej Sat Dec 06, 2008 8:17 pm

politika shqiptare esht qujte politika me e korroptur ne bote kete e kan deklaruar nga mbledhja ne bruxsell

C`fare te presim nga partite ne shqiperi qe presin vetem te mbushin xhepat e tyre e jo te merren pak me popullin...

te gjith partite nje synim kan te mbushin xhepat e vet !!


vetem pretendime me rrena kan pa ber asnje gjo qe te shikohet !

akoma jetojme si ne kohen e luftes se dyt boterore pa Drita uje dhe rruge !!

kur kan fushate elektrolare bojne shum pretendime qe ngeli po ashu ne pretendime


poshte partit e korruptuaare ne sh.... pa dallim partije se njesoj jan te gjith derra

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare behet me Partite Shqiptare

Mesazh nga Elis Duraj prej Sun Dec 07, 2008 12:31 am

tung croko! ke te drejt njesh skemi qeveri ne jo
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 32
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare behet me Partite Shqiptare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi