CrokoClub Forum Index

Sa do i ndryshonit gjerat ne Shqiperi nqs do ishit Kryeminister

Shko poshtë

Sa do i ndryshonit gjerat ne Shqiperi nqs do ishit Kryeminister

Mesazh nga Chaos prej Sat Nov 01, 2008 1:52 pm

Sa do i ndryshonit gjerat ne Shqiperi nqs do ishit Kryeminister

Po te kishit mundesine te beni dicka per popullin shqiptar,per shqiperine..cilat mendoni se do ishin idete me te mira,dhe ato me rezultat me te shpejt.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa do i ndryshonit gjerat ne Shqiperi nqs do ishit Kryeminister

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 2:22 pm

Chaos Po Ti Vec Hap tema , Po Jep Dhe Ndonje Mendim Tatin Re Very Happy
Do Vija Nje Here Dore Ne Shendetsi , Energjitike ..... Pastaj Te Tjerat Avash Avash Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi