CrokoClub Forum Index

Kur do hyje Shqiperia ne bashkimin Europian

Shko poshtë

Kur do hyje Shqiperia ne bashkimin Europian

Mesazh nga Chaos prej Sat Nov 01, 2008 1:59 pm

Kur do hyje Shqiperia ne bashkimin Europian

Te gjithe flasin se kto 2-3 vitet qe vijne ndoshta dhe shqiperia do veje yllin e vet tek flamuri europian.

Jemi gati si shtet,si mentalitet per dicka ta tille..

Mendimit tuaja jane te lira.. Wink !!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kur do hyje Shqiperia ne bashkimin Europian

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 02, 2008 2:18 pm

Shume Pesimit Per Kete, Diplomacija Dhe Fjalet E Bukra Te Perdorura Nga Politika Nuk Me Bindin Per Me Teper Duke Pare Ralitetin Shqiptar Cdo I Duheshim Ne Europes Aman Te Na Mbanin Per Hurdher Mos I Hanin Me Sy Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kur do hyje Shqiperia ne bashkimin Europian

Mesazh nga Mistrece prej Wed Apr 29, 2009 4:55 pm

Kur te hipi e ema zeqos ne maje te fikut.
Shqiperise i duhet nje reforme e thelle ne drejtesi, arsim, infrastrukture. Etj etj, vk Shqiperia dhe shqiptaret duhet te nderrojne mentalitet njehere pastaj te kerkojne te futen evrope. apo s'ke edhe nje klase politike neve qe, o zot o zot.
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kur do hyje Shqiperia ne bashkimin Europian

Mesazh nga Croko prej Wed Apr 29, 2009 6:16 pm

mistrece shkruajti:Kur te hipi e ema zeqos ne maje te fikut.
Shqiperise i duhet nje reforme e thelle ne drejtesi, arsim, infrastrukture. Etj etj, vk Shqiperia dhe shqiptaret duhet te nderrojne mentalitet njehere pastaj te kerkojne te futen evrope. apo s'ke edhe nje klase politike neve qe, o zot o zot.

mos fol mo se e prish Cool

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kur do hyje Shqiperia ne bashkimin Europian

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi