CrokoClub Forum Index

Femra ne Timon

Shko poshtë

Femra ne Timon

Mesazh nga Chaos prej Sat Nov 01, 2008 2:08 pm

Femra ne Timon

Me erdhi te qesh kur hapa kte temen,me kujtohen femrat ne makine rruges..
me nje kafe ne dore,ne tjetren celularin,cigaren ndezur..
make up ne sendile duke u ly neper fanare.. Laughing


_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra ne Timon

Mesazh nga Durresaku_20 prej Sat Nov 01, 2008 10:14 pm

per menimin tim cuna Razz Ama po pat femere mrapa ju paralajmeroj hapini rrugen Razz se e hongret Razz
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra ne Timon

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Nov 02, 2008 5:59 pm

Po mire meqe na bet kaq te trasha ne timon na thoni pak sa aksidente bejn Femrat dhe sa meshkujt e ta shofim se mendoj se ne jemi me te mira ne timon me te vemendshme me te kujdeshme Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra ne Timon

Mesazh nga Emi prej Sun Nov 02, 2008 6:04 pm

Mos qesh fare CHAOS!!!! Vetem mendo sa gjera bejme ato pak minuta tek fanari Very Happy kemi talent...xaxaxa
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra ne Timon

Mesazh nga Beko prej Mon Dec 01, 2008 11:28 pm

ahahahahahh femrat jan bo me te fiksume se meshkujt per makin re tani neper tiron shof me shum femra ne makina sesa cuna te ri Very Happy

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 27
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra ne Timon

Mesazh nga kapo prej Tue Dec 02, 2008 3:16 pm

chaos e kane marre patenten naten prandaj jane te rrezikshme ,une kur i shikoj ne rruge ,ju hapi rrugen i le te parakalojne se jane gjithmone per ngut,dhe e ngatrojn gazin me frenat....

Shikoni kto videot tju mbushet mendja Laughing


https://www.youtube.com/watch?v=24BA7MqgovM&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=rUr4XMfqjlA&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=pMfGY9cqTCI&feature=related

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra ne Timon

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Dec 02, 2008 10:01 pm

Kapo po ato paskan patent po un heci pa patent fare Very Happy dmth ma hapkeni rrugen ju ktu Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra ne Timon

Mesazh nga JoKeR prej Thu Dec 04, 2008 12:24 am

FEMRA NE TIMON ? RREZIK DHE VETEM RREZIK
DOJA TI PREGJIGJESHA ASAJ PYETJES SE KUSH BEN ME SHUM AKSIDENTE
1.MESHKUJT SEPSE KANE HYPUR SHUME ME PERPARA NE MAKIN SE FEMRAT
2.MESHKUJT SE FEMRAT MAX ME 20 ECIN DHE PRAPSEPRAP E BOJN 1 GABIM
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra ne Timon

Mesazh nga kapo prej Thu Dec 04, 2008 1:26 pm

Tirance ti qenke pilot vdekje me trego ku ben gjiro me makine qe te fshehem kur te shoh!

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra ne Timon

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Dec 05, 2008 1:24 am

yy gjithandej ktu ku jetoj ne tr Wink
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra ne Timon

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi