CrokoClub Forum Index

Cfare ju ndodh kur ju tradheton nje femer,ose e kunderta per gocat

Shko poshtë

Cfare ju ndodh kur ju tradheton nje femer,ose e kunderta per gocat

Mesazh nga ardiani prej Tue Nov 04, 2008 4:45 pm

afro

ardiani
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 6
Registration date : 28/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ndodh kur ju tradheton nje femer,ose e kunderta per gocat

Mesazh nga Daku prej Tue Nov 04, 2008 8:33 pm

ça deshe qe ma kujtove mer Njisho
avatar
Daku
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 7
Registration date : 14/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ndodh kur ju tradheton nje femer,ose e kunderta per gocat

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Nov 07, 2008 12:13 pm

Se kam provu akoma ose se di akoma Razz se kam pas ndonjeher kte ndjenj dhe nuk di cte them me shum.
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ndodh kur ju tradheton nje femer,ose e kunderta per gocat

Mesazh nga Croko prej Fri Nov 07, 2008 2:50 pm

une e kthej dhimjen ne force fare thjesht Smile

shkoj e gjej nje tjeter !! Very Happy

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ndodh kur ju tradheton nje femer,ose e kunderta per gocat

Mesazh nga Durresaku_20 prej Fri Nov 07, 2008 3:09 pm

ne qoft se e shof Razz do Shkoj te boj 3 Razz hgahghagagha skam dhimje Razz
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ndodh kur ju tradheton nje femer,ose e kunderta per gocat

Mesazh nga Petrit prej Sun Nov 09, 2008 12:08 pm

nuk me ka ndodh nej her nje gjo e till me gjith ate spo disi te them pa provu Razz
larg mejet nje her Laughing
avatar
Petrit
Bisha
Bisha

Male Numri i postimeve : 58
Registration date : 02/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ndodh kur ju tradheton nje femer,ose e kunderta per gocat

Mesazh nga Petrit prej Sun Nov 09, 2008 12:09 pm

Croko shkruajti:une e kthej dhimjen ne force fare thjesht Smile

shkoj e gjej nje tjeter !! Very Happy


o dreq ti Razz
avatar
Petrit
Bisha
Bisha

Male Numri i postimeve : 58
Registration date : 02/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ndodh kur ju tradheton nje femer,ose e kunderta per gocat

Mesazh nga Emi prej Mon Nov 17, 2008 12:29 am

thjesht ne lidhja tjeter shndrohem ne PINK PANTHER Twisted Evil
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ndodh kur ju tradheton nje femer,ose e kunderta per gocat

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Nov 17, 2008 9:52 pm

Pu pu pu larg qofte Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ndodh kur ju tradheton nje femer,ose e kunderta per gocat

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Thu Apr 09, 2009 6:06 am

lol une heheh qa bej une me vete e bej me fol
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ndodh kur ju tradheton nje femer,ose e kunderta per gocat

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Apr 10, 2009 3:05 pm

ehhh Si fillim e falja vetem per nje qeillim ta beja dhe ai te ndiheshe kaq i ulur
dmth ja ktheja dhimbjen ta ndjente iher si eshte pastaj e hidhja ke koshi plerave Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ndodh kur ju tradheton nje femer,ose e kunderta per gocat

Mesazh nga ELIN prej Wed Jun 03, 2009 1:19 pm

cmendesh fare
me ka ndodh nje here por jo tradheti e perfunduar, hollesira smund te them
seshte gje e mire por nje sygjerim per ata qe mund ti ndodh
thjesht te gjejn forcen dhe te mundohem ate person ta largojn sa me shpejt dhe mbi te gjitha kur ate person e dashuron !

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju ndodh kur ju tradheton nje femer,ose e kunderta per gocat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi