CrokoClub Forum Index

ZoneAlarm PRO 7.0.470 nga AlbCoders

Shko poshtë

ZoneAlarm PRO 7.0.470 nga AlbCoders

Mesazh nga Daku prej Tue Nov 04, 2008 8:45 pm

ZoneAlarm PRO 7.0.470Mur Mbrojtes + Anty Spyware + Paketa Mbrojtese e Informacionve personale

Ky program esgte i papam per çdo gje ju mbron nga te Gjitha HaCket etj..Nuk i lejon Spamet te hyjne ne Pc,Ju mbron Kunder Reklamave dhe çelesin ID,Kur hyni ne Sitet qe shprendajne Spam e bllokon dhe nuk ju lejon te hyni aty me tek Fjal eshte nje Program Mbrojtes mjaft i mire ..

http://download.zonelabs.com/bin/fre...470_000_en.exe
avatar
Daku
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 7
Registration date : 14/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi