CrokoClub Forum Index

Mire se ju gjeta ///!!!

Shko poshtë

Mire se ju gjeta ///!!!

Mesazh nga Mbr3ti prej Fri Nov 14, 2008 7:06 pm

Mire se ju gjeta erdhe dhe une pas shume kohesh ne Crokoclub shpresoj te pranoni dhe pelqe ne shoqerine tuaj kur them pleq ne kuptimin e fjales qe jam pak i vjeter ne kete website po hajt spo zgjatem me se kemikohe te njihemi me mire me njeri tjeterin .... :farao:
avatar
Mbr3ti
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 7
Age : 39
Location : Tirane
Registration date : 14/11/2008

http://www.trendafil.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta ///!!!

Mesazh nga Chaos prej Fri Nov 14, 2008 7:12 pm

Mbr3ti,mfoli Crokoja per ty kalofsh mire se ktu jemi flasim..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta ///!!!

Mesazh nga Croko prej Fri Nov 14, 2008 7:26 pm

Mbr3ti tani me te than mir se erdhe je aqe i vjeter ne kete forum aqe sa jam dhe une !!

kshu qe po te uroj mir se u riktheve e te kalojme mire si gjithmone !!

rrespekt !!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta ///!!!

Mesazh nga MooN prej Sat Nov 15, 2008 11:16 am

Kalofsh bukur Smile

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta ///!!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Nov 15, 2008 7:00 pm

Mbr3ti mire se erdhe ose mire se u riktheve dhe kalofshim sa me mire bashk Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta ///!!!

Mesazh nga StRaNgEr prej Sat Nov 15, 2008 7:05 pm

Bofshe Qef Mes Nesh Mbr3to Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta ///!!!

Mesazh nga Mbr3ti prej Fri Nov 21, 2008 1:51 pm

vallaj me then te drejeten same behet qejfi qe u riktheva se me menugojne disa gjera shakate qekemipas bere dhe shume e shume tjera gjera mendoj se do tja kthejme ate kohe forumit apo jo CROKO si thua se dime te sillemi e te bisedojme etj.. hajt kalofshim sa me mire ne Http://www.CrokoClub.Tk dhe falemiderit per mikepritjen cheers
avatar
Mbr3ti
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 7
Age : 39
Location : Tirane
Registration date : 14/11/2008

http://www.trendafil.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta ///!!!

Mesazh nga Croko prej Fri Nov 21, 2008 2:05 pm

rendesi ka qe je mire vlla se tjerat jan pune te vogla kenaqesia esht se je serish ktu ku kemi bo gallate e do bojme perseri...

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta ///!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi