CrokoClub Forum Index

Filmi/at tuaj te preferuar

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga Chaos prej Fri Nov 14, 2008 8:48 pm

Filmi/at juaj i preferuar

Personalisht kam qef 1 nga shume filmat qe spo me kujtohen tani..

The GodFather

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga Emi prej Fri Nov 14, 2008 10:34 pm

Sweet november!!!! John Q.!!!!!


Edituar për herë të fundit nga Emi në Fri Nov 14, 2008 11:44 pm, edituar 1 herë gjithsej
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga Croko prej Fri Nov 14, 2008 10:46 pm

Brad Pitt in Screen Guy Ritchie's Snatch - 2001 ]
Edituar për herë të fundit nga Croko në Wed Dec 03, 2008 6:50 pm, edituar 1 herë gjithsej

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga MooN prej Sat Nov 15, 2008 11:10 am


_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga StRaNgEr prej Sat Nov 15, 2008 7:19 pm

Tomka Dhe Shoket E Tije Very Happy
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Nov 15, 2008 7:56 pm

The GodFather dhe Scarface
Dhe shum filma tjer dashurie Smile
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga Elis Duraj prej Sat Nov 15, 2008 11:12 pm

i paskeni zgjedhur te gjith filmat me te bukur ju spaskeni len per ne Smile croko tungjatjeta njesh! (snach) kryeveper
e kan qar fare ate filem
Elis Duraj
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 32
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga Croko prej Sun Nov 16, 2008 5:58 am

e mire pra Smile

se une po gjej nje tjeter e ta le ty kete Wink

rrespekt Sarandjoti

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga Chaos prej Sun Nov 16, 2008 7:23 pm

Dhe ky.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga Elis Duraj prej Sun Nov 16, 2008 11:22 pm

croko ok po e mar un se isha gati te zgjidhja (borat) Smile
resp njesh
Elis Duraj
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 32
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 17, 2008 12:42 amDhe ky Smile
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 17, 2008 1:02 am

DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga Chaos prej Mon Nov 17, 2008 1:03 am


No Country for Old Man
Kryeveper,jua sugjeroj Wink !!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga lina prej Wed Dec 03, 2008 5:01 pm

DANY THE DOG ME KA PELQYER SHUME FILMI

lina

Numri i postimeve : 7
Registration date : 28/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga Beko prej Wed Dec 03, 2008 6:51 pmGhost Rider Film I papam Ky Very Happy

_________________


Beko
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga MooN prej Sat Jan 03, 2009 3:19 pm

Fast & Furious

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga MooN prej Sat Jan 03, 2009 3:20 pm


_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga MooN prej Sat Jan 03, 2009 3:21 pm


_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga MooN prej Sat Jan 03, 2009 6:48 pm


_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga JoKeR prej Sat Jan 03, 2009 8:51 pm

DMTH Fast And Furious 4 (2009)
Staring :
Vin Diesel - Domenick Torreto
Paul Walker .....etj

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga JoKeR prej Thu Jan 08, 2009 11:17 pm

filmi im i preferuar eshte
"The Crow" Versioni origjinal 1994
brandon lee (ne film Eric Draven)
filmi per mu esht film fiksim fare po gjynaf e vrane ket te shkretin Very Happy:D:D:D:d
pastaj ka edhe sh sh sh filma te tjere te bukur si scarface apogodfather
po ju ja kercitet me mafia qysh ne fillim ... Very Happy:D:D:D:D:D:D:D
pastaj edhe Fast & Furious 4 2009 eshte sh i bukur

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Jan 09, 2009 12:10 am

Ky The Crow i bukur Smile me pelq dhe mua
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga JoKeR prej Fri Jan 09, 2009 12:26 am

me behet qefi :Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga Chaos prej Mon Jan 12, 2009 7:13 pm


Eastern Promises. ****

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga Chaos prej Mon Jan 12, 2009 7:14 pm


We own the night. ****

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmi/at tuaj te preferuar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi