CrokoClub Forum Index

Cfare eshte Interneti per ju.

Shko poshtë

Cfare eshte Interneti per ju.

Mesazh nga Chaos prej Fri Nov 14, 2008 9:12 pm

Cfare eshte bota e internetit per ju.

Tashme ne shekullin e 21 Interneti eshte bere nje pjese shume e madhe e njerzimit..
cdo te thote per ju Internet..
Cila eshte arsyja qe hyni me teper..


Edituar për herë të fundit nga Chaos në Fri Nov 14, 2008 11:04 pm, edituar 1 herë gjithsej

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte Interneti per ju.

Mesazh nga Emi prej Fri Nov 14, 2008 10:58 pm

Nevoje e domosdoshme per te gjithe!!!! im addicted to internet...
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte Interneti per ju.

Mesazh nga StRaNgEr prej Sat Nov 15, 2008 7:26 pm

Vend Informacioni Dhe Argetimi !!!!
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte Interneti per ju.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 17, 2008 12:46 am

Informacion/ Argetim/Acarim Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte Interneti per ju.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi