CrokoClub Forum Index

Sa e ndiqni Moden.

Shko poshtë

Sa e ndiqni Moden.

Mesazh nga Chaos prej Fri Nov 14, 2008 9:15 pm

Sa e ndiqni Moden..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e ndiqni Moden.

Mesazh nga Emi prej Sat Nov 15, 2008 12:13 am

classic,casual,trendy,spor......whatever! Rendesi ka te vesh dicka qe me pershtatet mua. LESS IS MORE!!!
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e ndiqni Moden.

Mesazh nga MooN prej Sat Nov 15, 2008 11:08 am

Se kam problem te jen te modes mjafton te me shkoj dhe te ngjaj bukur . Surprised Surprised

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e ndiqni Moden.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Nov 15, 2008 7:10 pm

Moden nuk e ndjek fare vesh ate qe me shkon dhe dukem mire Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e ndiqni Moden.

Mesazh nga StRaNgEr prej Sat Nov 15, 2008 7:18 pm

Une ndjek moden e viteve 60 Moderrne e nderthurur me Klasike dhe pak Idjote per Kontrast Razz
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e ndiqni Moden.

Mesazh nga ELIN prej Wed Sep 16, 2009 10:58 am

Moden eshte mire ta ndjekesh sidomos moda e viteve tona
Sa per veten time mundohem ta ndjek deri aty sa me mer dhe normal mbi te gjitha dhe preferencat e mia jo vec ca thot moda e sotme te vesh !!

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e ndiqni Moden.

Mesazh nga Oltaaa prej Thu Sep 17, 2009 3:35 pm

nuk me ben per moden asgje mua thjes te jet e bukur edhe te jet sa me e rahatshme ne trupin tim
avatar
Oltaaa
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 60
Registration date : 11/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e ndiqni Moden.

Mesazh nga GLORIA prej Mon Mar 08, 2010 8:46 am

mundohem sa me shume ti pershtatem modes se sotme eshte gje e bukur te ecesh me epoken e diteve te sotme
avatar
GLORIA
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 19
Age : 36
Location : itali
Registration date : 07/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e ndiqni Moden.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi