CrokoClub Forum Index

Programi Shqiptar qe ndiqni me teper..

Shko poshtë

Programi Shqiptar qe ndiqni me teper..

Mesazh nga Chaos prej Fri Nov 14, 2008 9:27 pm

Programi Shqiptar qe ndiqni me teper..

Un nga nje here ate Portokallia..
ka gallat.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Programi Shqiptar qe ndiqni me teper..

Mesazh nga MooN prej Sat Nov 15, 2008 11:13 am

Portokallin etc etc

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Programi Shqiptar qe ndiqni me teper..

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Nov 15, 2008 7:09 pm

Dhe un Portokallin Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Programi Shqiptar qe ndiqni me teper..

Mesazh nga StRaNgEr prej Sat Nov 15, 2008 7:18 pm

Nuk shikoj TV fare !!!
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Programi Shqiptar qe ndiqni me teper..

Mesazh nga JoKeR prej Sun Dec 07, 2008 12:55 pm

te gjith portokallin mezi e presim

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Programi Shqiptar qe ndiqni me teper..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi