CrokoClub Forum Index

Nqs. do kishit mundesi te ndryshonit boten,cila do ishte gjeja e pare qe do benit?

Shko poshtë

Nqs. do kishit mundesi te ndryshonit boten,cila do ishte gjeja e pare qe do benit?

Mesazh nga Emi prej Sun Nov 16, 2008 11:47 pm

Do mudohesha te mos ekzistonte asnje semundje vd.prurese ne kete bote!!!!
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nqs. do kishit mundesi te ndryshonit boten,cila do ishte gjeja e pare qe do benit?

Mesazh nga Chaos prej Sun Nov 16, 2008 11:54 pm

Do beja cmos te ndaloja Emin me kte aksion,do beheshim shume ne kte planet.. Laughing !!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nqs. do kishit mundesi te ndryshonit boten,cila do ishte gjeja e pare qe do benit?

Mesazh nga Emi prej Sun Nov 16, 2008 11:57 pm

Sikur mos i kisha duart e lidhura...... Do ishte me mire te ishim ne ne shumice!!
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nqs. do kishit mundesi te ndryshonit boten,cila do ishte gjeja e pare qe do benit?

Mesazh nga Chaos prej Mon Nov 17, 2008 12:23 am

Seriozisht tani,po te kisha mundsine te ndrrojme boten do filloja nga vetja time.
dikush ka thene,nqs do te ndryshosh dicka ne kte jete,duhet filluar secili me veten e vete.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nqs. do kishit mundesi te ndryshonit boten,cila do ishte gjeja e pare qe do benit?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 17, 2008 12:54 am

Chaos te njejten gje do thoja dhe un do filloja tek vetvetja:)
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nqs. do kishit mundesi te ndryshonit boten,cila do ishte gjeja e pare qe do benit?

Mesazh nga Chaos prej Mon Nov 17, 2008 1:05 am

Ok.
M`thuaj pak ca eshte gjeja e pare qe do ndryshoje tek vetja jote Cool

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nqs. do kishit mundesi te ndryshonit boten,cila do ishte gjeja e pare qe do benit?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 17, 2008 1:22 am

Ca gjera jan te mundura dhe shum te pamundura,un do filloja tek toleranca
sepse nuk jam fare Smile e pastaj vijojn te tjerat Smile
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nqs. do kishit mundesi te ndryshonit boten,cila do ishte gjeja e pare qe do benit?

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Nov 18, 2008 11:19 am

Une Do filloja nga ngjyra qe qellit nga Blu do ta beja Mente Very Happy
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nqs. do kishit mundesi te ndryshonit boten,cila do ishte gjeja e pare qe do benit?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Nov 19, 2008 2:22 pm

Devil Mente dhe me pulbardha qe bridhnin neper horizont aii fantastike vertet Very Happy:D
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nqs. do kishit mundesi te ndryshonit boten,cila do ishte gjeja e pare qe do benit?

Mesazh nga StRaNgEr prej Wed Nov 19, 2008 2:23 pm

ahahahahhahahahahahahahah
Tironcja Po Duhanin Do E Ndalojme Razz
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nqs. do kishit mundesi te ndryshonit boten,cila do ishte gjeja e pare qe do benit?

Mesazh nga Mistrece prej Wed Apr 29, 2009 4:50 pm

Do shfarrosja homot.
Mistrece
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nqs. do kishit mundesi te ndryshonit boten,cila do ishte gjeja e pare qe do benit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi