CrokoClub Forum Index

Pse meshkujt preferojne femrat bionde??

Shko poshtë

Pse meshkujt preferojne femrat bionde??

Mesazh nga Emi prej Mon Nov 17, 2008 12:33 am

une sjam bionde per vete apo ti bej dhe une Twisted Evil
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt preferojne femrat bionde??

Mesazh nga Croko prej Mon Nov 17, 2008 12:35 am

se di kush i proferon Bjondet Emi po mua me pelqejne brunet Smile

pastaj ne pelqim ska te boj shum nese esht bjonde apo brune rendesi ka te gjesh njeriun e zemres Smile

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt preferojne femrat bionde??

Mesazh nga Chaos prej Mon Nov 17, 2008 12:39 am

Personalisht,me pelqejne me teper brunet.
Jam i mendimit,se bjondet bien ne sy me kollaj,dhe jane i cike me terheqse,nga larg..der sa te kthejne ftyren,ose sa te hapin gojen te thojne ndonje te forte. Laughing
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt preferojne femrat bionde??

Mesazh nga Emi prej Mon Nov 17, 2008 12:40 am

E drejte Croko thnx!!! rendesi ka bukuria shpirterore. po me ka mbetur pak si enigme ky dallimi qe bejne shumica e meshkujve
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt preferojne femrat bionde??

Mesazh nga Croko prej Mon Nov 17, 2008 12:43 am

epo ata rush jan manjak qe shikojne nese esht bjonde apo brune !!

sic e theksova mua sme ben pershtypje fare ajo nje gje qe sme shko ner mend te shikoj tek nje femer esht ajo nese esht bjonde apo brune !!

i jap rendesi me shum gjonave serjoze !

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt preferojne femrat bionde??

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 17, 2008 12:52 am

Ateher ... jam anti bjonde Very Happy
jam brune zeshkane Smile sme terheq bjondi/bjondja
mendoj se meshkujve jo se i terheqin me shum bjondet por jan me te lehta per tu fituar Razz
Pastaj sic eshte then me siper nuk ka shum rensi brune/bjonde por me shum rensi ka personi.
Gjithsesi nuk e dua bjond Very Happy
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt preferojne femrat bionde??

Mesazh nga MooN prej Mon Nov 17, 2008 1:46 pm

Para brunet Cool Cool

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt preferojne femrat bionde??

Mesazh nga Croko prej Mon Nov 17, 2008 2:54 pm

oleeeeeeeeeeee Wink

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt preferojne femrat bionde??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi