CrokoClub Forum Index

Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Shko poshtë

Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga Emi prej Mon Nov 17, 2008 12:47 am

une mendoj se jo!! Smile
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 17, 2008 12:53 am

Nese nuk do futeshe asnje lloj ndjenje nga te dyja palet PO.
ME mire nje shok te mire sesa nje shoqe se ne femrat jemi shum xheloze me njera tjetren meshkujt jan si me te thjesht Smile
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga Croko prej Mon Nov 17, 2008 1:21 am

Emi shkruajti:une mendoj se jo!! Smile

ase une !! dhe ata qe se thone e mbajne ne zemer !!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 17, 2008 1:28 am

E pse jo?
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga Chaos prej Mon Nov 17, 2008 1:32 am

Une mendoj se ekziston..biles shume e ngrofte.. Cool
Lidhjet me tmira nga shoqeria thojne se dalin,dhe pse sme ka nodh naj here.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga MooN prej Mon Nov 17, 2008 1:47 pm

Po...... dhe mendoj se shoqeri me e mir esht me meshkuj Very Happy

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga Croko prej Mon Nov 17, 2008 8:53 pm

TiRoNcJa shkruajti:E pse jo?

gjithsesi flas personalish e ckam pare me syt e mi !!

tani te them une pse nuk besoj..

nese nje djal dhe nje vajze bojne shoqeri njeri nga keta ka qef tjetrin por ne kete raste asnjeri nuk e shprej kete ndnjenje qe ka por ase e pranon ta thote !!

por nuk esht e then se nuk egziston ajo dashuria dhe mendoj se nuk ka shoqeri ne kete rast !

kto jan gjana qe i kan provu tjeret e spo i them une gjithsesi cdonjeri nga ne ka exspriencen e vet ne jete !!

une te jem real smundem me bo shoqeri me nje femer , ajo qe me afron me te esht dashuria e jo shoqeri dhe pse se kam thon dhe une kete gjo ne shum raste !!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Nov 17, 2008 9:51 pm

Po pse duhet te ket njeri patjeter ndjenja un kte se kuptoj ne shoqeri jan vetem ndjenjat shoqerore per menimin tim un besoj them se ka dhe nje shoqeri e lidhur fort biles.
Pastaj lidhjet me te mira dhe me te fuqishmet mes shoqeris jan kshuqe..
Very Happy nejse secili ka mendimin e tij un besoj se ka Smile
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Nov 17, 2008 10:06 pm

E cpo ja fusni kote moret vesh
si re nuk paska shoqeri ca eshte ky muhabet pse re cdo femer qe do besh dy llafe muhabt o do ta kapsh te dashur ose nuk behet llaf per gje tjeter?

Une skam shume shoqe po te pakten disa qe kame i kame vertete shoqe e nuk i ngaterroj gjerat te mendoj se me terher ndonje ndjenje qe ka lidhje me dashurine te ato femra.

Ju e bet sikur jeto ne shekullin ik e pirdhu.
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga Croko prej Mon Nov 17, 2008 11:02 pm

mos u nxito mer djal me fol para kohe ok

ti se shikon ashu po ajo shoqja jote te shiko si shok ty ??? ja din ti cfare ka ne zemer.. ashu beson..??


lerxo nej liber qe te stervit trunin Smile

nje djal e nje vajze bonin shoqeri 50 vjet por asnjeri si kishte dhon te kuptoj tjetrit se ka dashuri mes tyre.. pas 5o vjetesh ishin te martuar dhe te ndare.. te dy dhe bashkohen si gjithmone.... po prap asnjeri smund te shprehte ate qe kishte ne zemer dhe me se fundit i thot ky asaj shiko... gjithmone te ka dashur nuk te kam shikikuar si shoqe por si njeriun e zemres i thot dhe kjo ashu te kam shikuar dhe une po ja qe smundesha ta them kurre !! do gjej librin plako e ta coj ktu se kto nuk jan fjalet e mia por te atyreve qe i kan thon e kan ndodhe..

pasta ti thua sjemi ne kohen e pordhes... dhe une ate them po puna esht se dhe ti edhe nese e shikon ate qe i thu shoqe me syrin e dashuris smundesh tja thush esht opinjoni , te ndalon se ajo te shikon si shok e shum e shum gjera qe ti sdo tani ti pranosh,,,

nejse biseda esht e lire per ate esht hapt !!

une rrespektoj mendimet tuja sido qe te jen ata por nuk do te thos se une jam ndakord me tujat secilio nga ne ka mendimin e vet !!
rrespekt nje her !!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga Chaos prej Mon Nov 17, 2008 11:05 pm

Laughing sa pertoj me lexu kto postimet e gjata.. Laughing
ma thoni i cike permbajtjen? Very Happy

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Nov 18, 2008 1:47 am

Croko une po e desha vallahi ja them cope nuk rri tu vra mendjen shume e te mendoj per gjona platonike e ti them shoqe kote
Pune per ty nese druhesh dhe ke frike se mos e humbasesh po tja thuash cop por atyre qe u them shoqe me vjen neveri te vejta po ti mendoj si te dashura se ndahen gjerat gjithsesi lexoje edhe nje here ate librin mos e ke lexuar gabim se njerez jemi mos e ke lexuar nen driten e qiriut Razz
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Nov 18, 2008 1:50 am

Un them qe jan gjera qe ndodhin dhe kto me dashuri nepermjet shoqeris po do ishte me e leht per ti shprehur ndjenjat dhe jo dashuri platonike sic kan pas kto te dy.
Gjithsesi un them qe ka shoqeri midis dy sekseve te kunderta nuk e shikoj dot nje SHOK si te dashur,jan ca gjera qe njeriu i ndan.
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Nov 18, 2008 11:21 am

Wink
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga Croko prej Wed Nov 19, 2008 1:21 am

Devil^-_-^Boy shkruajti:Croko une po e desha vallahi ja them cope nuk rri tu vra mendjen shume e te mendoj per gjona platonike e ti them shoqe kote
Pune per ty nese druhesh dhe ke frike se mos e humbasesh po tja thuash cop por atyre qe u them shoqe me vjen neveri te vejta po ti mendoj si te dashura se ndahen gjerat gjithsesi lexoje edhe nje here ate librin mos e ke lexuar gabim se njerez jemi mos e ke lexuar nen driten e qiriut Razz

jo mer librin e kam lexu me drita

pastaj thu qe ju thu cop

pse une ca boj ju them te shkoqur >>??

une hy ne tem direkt nese me intereson gjo e sja zgjas shum Wink

nejse ti ke mendimet tuja une te miat !!

une der qe te vdes do besoj se ska !

jam tip mosbesues ner shum gjona ....

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga Croko prej Wed Nov 19, 2008 1:26 am

TiRoNcJa shkruajti:Un them qe jan gjera qe ndodhin dhe kto me dashuri nepermjet shoqeris po do ishte me e leht per ti shprehur ndjenjat dhe jo dashuri platonike sic kan pas kto te dy.
Gjithsesi un them qe ka shoqeri midis dy sekseve te kunderta nuk e shikoj dot nje SHOK si te dashur,jan ca gjera qe njeriu i ndan.


pse dhe une i ndaj lali

ja po te tregoj ke nuk shikoj me qellime dashurie te dashuren e shokut motren e dikujt qe ha buk ne shtepin e tij (kam bese)

por kjo nuk do te thote se i kam shoqe por do te thot rrespektoj shoqerin .........
--------------------------------------------------------------------------------------------------
sme ka bo vaki te kem dal me ndonje femer e ta shikoje ne menyre shoqerore pervec rasteve qe permenda !! me tjerat kam hy ne tem direk se sja sgjas shum jam njeri me guxim !!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Nov 19, 2008 2:19 pm

Motra e shokut nuk hyn ke shoqeria por eshte respekti qe ste le per te menduar me gjat dhe se kto gjera kan ndodhur Smile gjithsesi un te kuptoj se cfare do te thuash per mua ka shoqeri midis seksit te ndryshem dhe pik Very Happy
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga StRaNgEr prej Wed Nov 19, 2008 2:21 pm

Ore Croko do marresh vesh ti apo si e ke hallin se spo te kuptoj ti ose bje ne dashuri me cdo goce qe shikone ose ska mundesi qe te ndodh keshtu qe nuk mbake dote shoqeri ose e shikone cdo femer si pjese te shtratit , po me cudit Very Happy
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga Croko prej Wed Nov 19, 2008 2:25 pm

lol nejse se di ca kupto ti vlla po nejse !!

une sbesoj se ka shoqeri kshu ky esht mendimi im e kam theksu !!

sdo te thot se dhe ti ke te njejtin mendim me mua Wink

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendoni se ekziston nje shoqeri e paster ndermjet nje mashkulli dhe nje femre?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi