CrokoClub Forum Index

Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga Emi prej Tue Nov 18, 2008 8:42 pm

Une them se zgjuarsia i ben femrat queen
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga Chaos prej Tue Nov 18, 2008 9:13 pm

Jam me ty Emi,pastaj dhe i cike bukuri..jeni arme fatale.. king

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga Croko prej Tue Nov 18, 2008 10:15 pm

po ti kishte te dyja sdo ishte keq..

por mendoj se zgjuarsia tek nje femer esht arma me e forte Wink

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga StRaNgEr prej Wed Nov 19, 2008 2:09 pm

Kjo puna e ketyre armeve eshte si ne boks more shok, dhe le te themi se terheqjen e pare femra ta ben me bukurine dmth po se pati ate le te jete e zgjuar sa te doje ti si mashkull e ke te veshtire ti japesh asaj shancin te te njoh vec nese rrethanat ta sjellin perballe e ske nga ja mbane Very Happy

Pra me bukurine kuptojme nje goditje Provokuse dhe pastaj vjen Zgjuarsia e cila ehste goditja shkaterruse e pastaj e ke henger se merr me veten Razz
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Nov 19, 2008 2:13 pm

Ne rradh te par eshte bukuria ajo qe te afron tek nje femer e panjohur se me shikim te par nuk ja shef zgjuarsin:D un them Bukuria
sado e zgjuar te jet po te ishte shemtir nuk do ja jepje shancin ta njifje Smile dhe mos ja fusni kot cuna qe thoni zgjuarsia
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga Croko prej Wed Nov 19, 2008 2:32 pm

TiRoNcJa shkruajti:Ne rradh te par eshte bukuria ajo qe te afron tek nje femer e panjohur se me shikim te par nuk ja shef zgjuarsin:D un them Bukuria
sado e zgjuar te jet po te ishte shemtir nuk do ja jepje shancin ta njifje Smile dhe mos ja fusni kot cuna qe thoni zgjuarsia


une jam me ty po mos trego Smile Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga Emi prej Wed Nov 19, 2008 3:00 pm

Tironce nuk e kisha fjalen per katigorine e femrave Frankenstein!!!! Jam dakort mety qe bukuria eshte ajo qe te afron tek nje femer por pa zgjuarsi nuk do kete mundesi te beje hapat e tjere.....per mua eshte me mire te dish!!!Je akoma me e bukur queen
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Nov 19, 2008 3:04 pm

O jeni tu ja fut kot se ska te bej fare me Frankenstein ktu dhe ti te shikoje nje djal qe nuk do te pelqente nga pamja nuk do ja jepje shancin ta njifje fare nga afer.
Po nese nje njeri e njef eshte dicka tjeter Smile
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga StRaNgEr prej Wed Nov 19, 2008 3:06 pm

Emi po le te jete e zgjuar sa te doje po qe e frikshme ne turi le ta mbaje zgjuarsine per magazine Very Happy
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga Emi prej Wed Nov 19, 2008 3:09 pm

PER MUA KA RENDESI BOTA E BRENDESHME!!!!
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga StRaNgEr prej Wed Nov 19, 2008 3:11 pm

Emi po mire ndonje i shemtute duhet te kete nje tabele ne balle : E kame te bukur boten e brencme mos u genjeni nga paraqitja Razz

Se ne te kundert une vras veten po i je afruar ti Razz
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Nov 19, 2008 3:11 pm

Per mua ka rensi njeriu se munt te jet dhe i shemtuar po ja qe un e shof me sy tjeter munt te jet dhe jo aq i mencur po ja qe... por un fola per takimin e par dhe jo me tej Smile nejse cdo njeri ka mendimin e vet
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga Emi prej Wed Nov 19, 2008 3:15 pm

Laughing Laughing Laughing do ti afrohem nga larg........ edhe ju sme kuptoni nuk po flasim e theksova dhe me pare per njerez qe ke frike ti shikosh Rolling Eyes
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga Chaos prej Wed Nov 19, 2008 5:00 pm

Ik flisni me nje femer te bukur,qe ka IQ 60,dhe pastaj hecni e postoni Laughing !!
Personalisht mka ndodhur me bo muhabet me femer qe ka qene shume e pashme
duhet tja vizatosh gjerat qe ti kuptoj kur i flet.
E them,dhe sme vje keq hic persa i perket,kur flasim te pelqeje nje femer qe eshte e bukur,dhe do te kalosh kohen me te,nje nate..ose kur ske ca tjeter te besh!!

Pastaj Emi,besoj se temen e ka hapur duke pasur parasysh kur themi zgjuarsi,apo bukuri..
ska thene nje femer e zgjuar,qe po ta shikosh ne rruge te hyje frika.
Bukurin mund ta perdor nje femer,per nje sfilate mode,si actore..ose per ndonje rreklam,der sa ka gjoksin e frym,ose lekuren pa rrudha,se me ate mentalitet qe ka,me mire te futet vete tek koshi i mbeturinave!!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga Emi prej Wed Nov 19, 2008 9:15 pm

Its very hot te flasesh me nje mashkull te zgjuar...... Wink
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga kapo prej Thu Nov 20, 2008 2:35 pm

Its very cool te besh dashuri me nje femer yll!! Arma me e forte e femres eshte b**a ndersa e mashkullit koka.

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Nov 20, 2008 6:32 pm

O Chaos pse ti do ja jepje shancin nje shemtire? mos me thuaj po se ste besoj se jeni pikerisht ju cunat qe i shikoni femrat qe ke koka deri ke kembet mos ja fusni kot tashi.
Po nje femer shemtir dhe me IQ me shum se ajo 60 cdo beje ti??? mos me thuaj qe do kaloje me te kohe te bukura.
Ne nuk po themi qe te jet 0 nga trut po bukuria ka te bej shum biles;)

Emi me ate qe ke then je shum ne rregull po sikur ai mashkulli inteligjet te jet ne fytyr qe mos e shofesh dot??? se po tregoni pralla me duket.
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga Chaos prej Thu Nov 20, 2008 8:26 pm

Arma me e forte,eshte nje pjeshke e ngushte.. Laughing Laughing !!!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga MooN prej Sat Nov 22, 2008 1:02 pm

Per lidhje te shkurtra esht bukuria ne te kundert esht zgjuarsia Smile

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga StRaNgEr prej Sat Nov 22, 2008 7:39 pm

Sweety ti qenke fiks per nje lidhje te shkurter Razz
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga Mistrece prej Wed Dec 03, 2008 6:15 pm

Hmmmm cfare teme..... E para mendoj se nuk ka femer te shemtuar...çdo femer me pak truk dhe me dy gram mend ja ben mendjen corbe djalit....

Pastaj bukuria dhe zgjuarsia jane dy pole te kunderta...femra e bukur ( bukuri e nenkuptuar si perfeksion) nuk ka asgje te perbashket me zgjuarsine...me teper eshte e lidhur me kurvllikun, ate ka shoke.

Keshtu qe ju mbete juve meshkujve çfare kerkoni nga jeta per momentin.
Mistrece
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga Beko prej Wed Dec 03, 2008 6:22 pm

Arma me e forte e nje femre eshte zgjuarsia sa per mendimin tim Very Happy gjithashtu edhe per meshkujt Razz

_________________


Beko
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Dec 04, 2008 12:06 am

mistrece dmth ti nese je e bukur je K----v? se kshu e kuptova un
ate qe kishe shkruar ti
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga Mistrece prej Thu Dec 04, 2008 9:17 am

TiRoNcJa shkruajti:mistrece dmth ti nese je e bukur je K----v? se kshu e kuptova un
ate qe kishe shkruar ti
Ne pergjithesi bukuria shkon shume me k***un....mendim personal....rralle gjen femra shume te bukura me mend ne koke...
Mistrece
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga kapo prej Thu Dec 04, 2008 2:38 pm

Mistrece e din si eshte puna e atyre femrave te bukura ju merren mend nga bukuria !!

shtat e hije dhe mend as nje fije Wink

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi