CrokoClub Forum Index

Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga Mistrece prej Thu Dec 04, 2008 2:50 pm

Po pra...po mbushja mendjen tiranses.
Mistrece
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Dec 05, 2008 12:47 am

se kam tiranse moj Very Happy se sjam e 97 Wink

ka femra te bukra dhe te mencura sa te duash kush tha qe nuk ka?
apo nuk ju ka ren puna ju kjo eshte dicka tjeter.
Mistrece un akoma nuk po te kuptoj ty se cka bukuria lidhje me k....llikun
ky fakt nuk me bind aspak me duket dicka primitive
nuk kam sesi them vajzat e mira jan te shemtuta dhe kan shum tru sic dhe ne te kundert ajo tjetra nejse ky eshte mendimi jot por mua me duket KOT.sorry
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga Leon prej Fri Dec 05, 2008 3:37 pm

une jam ndakord me mistrecenbukuria per femrat esht mendjemadhek e ju merr koka ere e keshu bijne viktima me shpejt se sa nje femer normale...

arsya esht se nje femer te bukur e ngacmojne te gjith , po esht si puna e makines amo qe po ti thush kuj a e blen te thot ka kilometra shum Wink


por nuk them se nu ka dhe femra te bukura qe jan pa tru... ne fakt jan te radha
Leon
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Dec 05, 2008 8:48 pm

po te jet mendjemadhe nuk bie viktim shpejt jo e ke gabim se nuk e ul hunden shpejt
Leon zgjidhe nje qe tet tremi se vec ajo MUNT ta ket kilometrazhin 0 Wink
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga StRaNgEr prej Sat Dec 06, 2008 8:39 pm

Une u binda se perfundimisht duhet me gjet Motren e Tarzanit me e marre per nuse se ajo duhet te jete shume e zgjuar mqs i mungon bukuria !
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga JoKeR prej Sun Jan 11, 2009 7:30 pm

Bukuria

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga ELIN prej Mon Sep 14, 2009 11:09 am

une them bukuria dhe jam i bindur per kete gje
se po qe nga zgjuarsia eheeeeeee Razz:P:P

hashahaahahhahaha

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga Oltaaa prej Tue Sep 15, 2009 1:21 pm

une mendoj se zgjuarsija osht arma kryesore e femres se nese nje vajz do jet e bukur edhe jo e zgjuar ca do gjesh te ajo bukurin nese nuk do jet ne gjendje te kuptoj fjalin tende qe ti i thua , po nese do jet e zgjuar edhe bukuri do te di si ta rregulloj .
Me zgjuarsi do jesh krenar kudo qe te jesh me te ne ca do lloj prezence nuk do ta ulesh koken qe te thuash osht e bukur e nuk di ca thot po do te thuash osht e zgjuar edhe me ben krenare per ca do qe vepron a po edhe thot
me falni ky qe mendimi im ndosha nuk jeni dakord me mua po kshtu mendoj une
Oltaaa
Oltaaa
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 60
Registration date : 11/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni cila eshte arma me e forte e femrave ,bukuria apo zgjuarsia?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi