CrokoClub Forum Index

Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Faqja 3 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Goce_AliDemi prej Thu Jan 01, 2009 7:32 pm

Chaos shkruajti:Gezuar dhe ti Alidemse..Gzuar santa lali, Vit i mbare Smile Very Happy Smile
Goce_AliDemi
Goce_AliDemi
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 29
Age : 26
Location : US_n_A
Registration date : 24/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga JoKeR prej Sat Jan 03, 2009 9:00 pm

Ja Na iku Viti ri
Sa Jam i trishtuar
Porsi un dhe cdo femije
Pres Vitin Tjeter..... Razz Razz Razz Razz Razz Razz

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Petrit prej Sat Jan 03, 2009 10:42 pm

mirembrema te gjthve.
Petrit
Petrit
Bisha
Bisha

Male Numri i postimeve : 58
Registration date : 02/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga JoKeR prej Sun Jan 04, 2009 2:03 pm

hi all

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Petrit prej Mon Jan 05, 2009 5:19 pm

MIREMBREMA TE GJITHVE
Petrit
Petrit
Bisha
Bisha

Male Numri i postimeve : 58
Registration date : 02/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Petrit prej Mon Jan 05, 2009 5:33 pm

CROKO DJALI KU BEHESH TI
Petrit
Petrit
Bisha
Bisha

Male Numri i postimeve : 58
Registration date : 02/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga JoKeR prej Mon Jan 05, 2009 6:23 pm

ku jeni me forumista Very Happy

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Croko prej Sun Jan 11, 2009 1:56 pm

Petrit shkruajti:CROKO DJALI KU BEHESH TI

petrit artisti si te kam man ??

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 13, 2009 9:34 pm

Pershendetje Te Gjithe Antereve Te Rinj Nga

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Petrit prej Sun Jan 18, 2009 10:42 am

PERSHENDETJE CROKO DJALI!!!!!!
Petrit
Petrit
Bisha
Bisha

Male Numri i postimeve : 58
Registration date : 02/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 20, 2009 12:11 am

Peshendetje Per Antaret e rinj per vitin 2009 . Ishalla kemi Ardh Me Kembe Te Mbare Very Happy

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Croko prej Thu Feb 12, 2009 8:40 pm

pershendetje te gjith atyre sapo jan regjistruar !

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Durresaku_20 prej Thu Feb 12, 2009 10:09 pm

kush jan .... regjistru tani ...kan nje pershendetje te madhe prej meje Smile dhe ju uroj tja kaloni sa me mir midis nesh Smile
Durresaku_20
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 32
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga MooN prej Fri Feb 13, 2009 8:03 pm

Pershendes Croko se meriton nje pershendetje te vecant mwahhhhhhhhhhhhhxxxxxxxx

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Croko prej Fri Feb 13, 2009 8:09 pm

dhe ti e vecante je per mua ! pirat

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga MooN prej Fri Feb 13, 2009 8:11 pm

Croko shkruajti:dhe ti e vecante je per mua ! pirat
Wink Embarassed

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga GoldeN prej Thu Mar 05, 2009 12:08 pm

Mir se ju gjeta te gjithe
GoldeN
GoldeN
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 96
Age : 32
Registration date : 04/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga ELIN prej Thu Mar 05, 2009 12:14 pm

pershendetje te gjithve! GoldeN mireserdhe brother Smile
ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Croko prej Thu Mar 05, 2009 3:14 pm

GoldeN mir se erdhe , dhe kalofsh sa me bukur !

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Croko prej Wed Mar 18, 2009 6:37 pm

Peshendetje Per Antaret e rinj !!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga MooN prej Wed Mar 18, 2009 6:38 pm

I pershendes dhe una Smile

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga StRaNgEr prej Thu Mar 19, 2009 5:21 pm

Pershendetje Moon ( La Rossa Negra ) Wink
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Chaos prej Fri Mar 20, 2009 1:45 pm

Mire se erdhet Antare te rinje,dhe ato qe do vijne,mire se te vijne.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga MooN prej Fri Mar 20, 2009 8:43 pm

StRaNgEr shkruajti:Pershendetje Moon ( La Rossa Negra ) Wink
Pse negra me Sad

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Mar 22, 2009 6:41 pm

Moon Se Paske Kuptuar Perse Ta Thashe por E Kame Lidh Me Avatarin Tend Pjes E Filmit Dirty Dancing 2 Ose La Rossa Negra Po Me Sa Duket Se Paske Pare Filmin Thjesht Te Paska Pelqyer Kjo Foto Qe ke Perdor Per Avatar Wink Puc Puc
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi