CrokoClub Forum Index

Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Faqja 4 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga doctori prej Tue Mar 24, 2009 1:38 am

hellooooooooo lol!
doctori
doctori
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 1
Age : 41
Registration date : 24/03/2009

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Chaos prej Tue Mar 24, 2009 2:19 am

Pershendetje Doctori!
Dhe mire se erdhe.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Croko prej Thu Apr 02, 2009 9:06 pm

doctori shkruajti:hellooooooooo lol!

mire se erdhe !!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Majmunja prej Sun Apr 05, 2009 3:08 am

Mir se u gjeta te gjithve Smile mos luani se po rri ne klemb Wink
Majmunja
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Mon Apr 06, 2009 2:16 am

kto te 3 siper
sexy_Lozonjare
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Majmunja prej Mon Apr 06, 2009 4:32 am

zemraaaaa psh per ty Wink
Majmunja
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Mon Apr 06, 2009 4:54 am

Smile
sexy_Lozonjare
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Apr 06, 2009 2:11 pm

Mire se rrini ju Smile
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga JoKeR prej Wed Apr 08, 2009 2:41 pm

i pershendes te gjithe antaret e rinj .
shpresoj tia kaloni sa me mir ktu
per cdo gje ..... Wink
i pershendes shum edhe te gjithe anteret q kan koh ktu se i du fort Wink

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Leon prej Sat Apr 25, 2009 1:24 pm

pershendes te gjith te sapoardhurit
Leon
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Ona prej Sat Apr 25, 2009 10:05 pm

mirembrema te gjitheve uroj te kaloj sa me mire midis jush!! faleminderit per mikpritjen e zjarrte!!! Mos duartrokisni te gjithe pernjeresh Laughing
Ona
Ona
E Re
E Re

Female Numri i postimeve : 2
Age : 27
Location : Ne boten time....
Registration date : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Croko prej Sat Apr 25, 2009 10:12 pm

Laughing

mire se erdhe pra... e spo cohemi ne kembe te gjith me nje here se kam frik se bjen stadjumi Laughing

kalofsh bukur goca Wink

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Leon prej Thu May 14, 2009 3:03 pm

pershendes te gjith antaret e ri !
Leon
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Petrit prej Sun May 24, 2009 8:24 pm

mirembrema te gjithve..
Petrit
Petrit
Bisha
Bisha

Male Numri i postimeve : 58
Registration date : 02/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Croko prej Thu Jun 11, 2009 1:36 pm

pershendes te gjith antaret e rinje dhe ju uroj mirse ardhjen ne faqen tone !!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Llokume prej Thu Jun 11, 2009 3:31 pm

pershendetje lol flm mir se ju gjeta
Llokume
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga ELIN prej Thu Jun 18, 2009 4:47 pm

pershendetje dhe mireserdhet

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga kapo prej Wed Jun 24, 2009 1:34 pm

pershendetje all


spo shikoj shum te ri Smile

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga kapo prej Sun Jul 12, 2009 1:54 pm

pershendes te gjith antaret e ri/e e ju uroj nje vere sa me te bukur Wink

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga GoldeN prej Mon Jul 20, 2009 11:03 pm

pershendetje te gjith te rinjve
GoldeN
GoldeN
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 96
Age : 32
Registration date : 04/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Beko prej Wed Jul 22, 2009 12:08 pmPershendetje per gjith te rinjte by Bekooooooooooooooooooooooooo

_________________


Beko
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Croko prej Sun Aug 02, 2009 12:41 pm

pershendetje te gjith Antarve qe sapo kan hyr ne forum

nese keni ndonje nevoje per ndihme te na tregoni

Uroj te kaloni sa me bukur !! welcome

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje te gjitheve :)

Mesazh nga SILVY prej Wed Aug 05, 2009 6:32 pm

Croko shkruajti:CrokoClub Ju uron mire se ardhjen ne faqen tone,dhe nga ana e gjithe staffit,dhe e te gjithe antarve ju urojme te keni nje kohe te kendshme mes nesh.

Te gjithe antaret e ri qe jane regjistruar ne forum mund te bejne pershendetjen e tyre tek kjo tema.
Ose mund te hapin temen personale duke pershendetur bashkruesit e ksaj faqje.
Te gjithe jane te mire pritur ne kte site,ku mund te kaloni nje kohe te bukur,te qete midis shqiptarve qe shkruajne nga te gjitha anet e planetit.

Nga momenti qe jeni regjistruar do keni llogarine tuaj personale,qe te keni mundesine te perpunoni
Profilin tuaj, te hapni temat tuaja ne Forum ato qe keni vete deshire te bisedoni me te tjeret.
Pervec asaj mund te vendosni fotografite tuaja tek Gallery qe eshte vetem dhe vetem per antaret e Sitit.


Per te gjithe ato qe rregjistrohen per here te pare ne Forume,dhe nqs do keni ndonje problem me regjistrimin ose me cdo lloj prb,mund te kontaktoni me Administratoret e Faqes te cilet gjinden gjithmone aty per tju ndihmuar.
Smile Smile Smile
SILVY
SILVY
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 38
Location : Italy
Registration date : 04/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga SILVY prej Wed Aug 05, 2009 6:37 pm

pershendejte te gjithe anetare te forumit Smile
SILVY
SILVY
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 38
Location : Italy
Registration date : 04/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Croko prej Wed Aug 05, 2009 7:09 pm

pershendetje SILVY e mire se erdhe midis nesh.. uroj tja kalofsh sa me bukur ! ciao0

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi