CrokoClub Forum Index

Send Free Sms

Shko poshtë

Send Free Sms

Mesazh nga Croko prej Sat Sep 27, 2008 12:38 am
SMS Messenger eshte program per te derguar SMS ne cellular phones nga compjuteri juaj. E hapni programin , zgjidhni shtetin ku banoni dhe tipin e celularit (me operator code) dhe shkruani message text.

Kodi:
http://rapidshare.de/files/5234839/freeSms.rar
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi