CrokoClub Forum Index

Si ndiheni mbrapa cdo zhgenjimi;

Shko poshtë

Si ndiheni mbrapa cdo zhgenjimi;

Mesazh nga Chaos prej Wed Nov 19, 2008 7:48 pm

Si ndiheni mbrapa cdo zhgenjimi;

Kur zhgenjeheni ne pune,me nje person te dashur..
me gjera te vogla..
si reagoni.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ndiheni mbrapa cdo zhgenjimi;

Mesazh nga Emi prej Wed Nov 19, 2008 8:17 pm

mua me ndodhi me nje njeri qe nuk e prisja,zhgenjimi me i keq! isha shume keq dhe kisha humbur besimin ne gjithcka. shume njerez mbajne maska.... ndoshta isha me fat them se kuptova cfare njeriu ishte....
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ndiheni mbrapa cdo zhgenjimi;

Mesazh nga MooN prej Fri Dec 19, 2008 5:39 pm

Merzitem normalisht ......

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ndiheni mbrapa cdo zhgenjimi;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Dec 30, 2008 3:43 am

varet se nga kush zhgenjehem tek disa persona as me.... hic fare
sic ka then dhe Emi shum persona mbajn maska
deri tani nuk kam pas ndonje zhgenjim te madh qe tme lendoj.
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ndiheni mbrapa cdo zhgenjimi;

Mesazh nga JoKeR prej Tue Dec 30, 2008 1:02 pm

as qe e vras menjen

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ndiheni mbrapa cdo zhgenjimi;

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi