CrokoClub Forum Index

"Alkol dhe Droge"

Shko poshtë

"Alkol dhe Droge"

Mesazh nga Chaos prej Wed Nov 19, 2008 8:03 pm

"Alkol dhe Droge"

Dhe pse ajo pytja e dyte eshte i cike personale..askush seshte i detyruar te pergjigjet,ose tna thote pervojat qe keni pase..
thjesht mund te jepni mendimin tuaj rreth ktyre dy fakteve qe shpesh here,kan hequr jeten shume njerzve!!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Alkol dhe Droge"

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Nov 20, 2008 6:40 pm

I urrej te dyja dhe per me teper perdorusit
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Alkol dhe Droge"

Mesazh nga StRaNgEr prej Thu Nov 20, 2008 6:47 pm

Te paren mund ta perdoresh dhe deri ne nje fare pike mund ta mbash nen kontroll dhe ndonje gje e vogel sa me te ngrof apo sjell ne qef edhe lejohet. Sa per te dyten duhet te jesh shume i dobet per ta bere pjese te jetes tende keshtu qe nuk ndjej keqardhje per keta njerez ndoshta meshire po .
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Alkol dhe Droge"

Mesazh nga Chaos prej Thu Nov 20, 2008 8:30 pm

Croko,te shtunen behu gati,se do ta caj ballin ne alkol Laughing !!!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Alkol dhe Droge"

Mesazh nga mari prej Thu Nov 20, 2008 9:30 pm

chaos mos ma prish crokon se do zihemi !!!!!!!!

mari

Numri i postimeve : 7
Registration date : 20/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Alkol dhe Droge"

Mesazh nga Chaos prej Thu Nov 20, 2008 9:49 pm

Mari,po hajde dhe ti prishemi te gjithe bashke Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Alkol dhe Droge"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi