CrokoClub Forum Index

Historia Cmendurie te perditshme..

Shko poshtë

Historia Cmendurie te perditshme..

Mesazh nga Chaos prej Wed Nov 19, 2008 8:11 pm

Hisotira cmendurie te perditshme..

Dicka e cmendur qe ju ka nodh.
ne shpi ne pune,ne rruge..

flisni lirshem dhe mos genjeni Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi